61 TL’ye satılan Steam oyunu tamamen ücretsiz oldu!

8 saat önce eklendi

Hatırlayacağınız üzere sabah paylaşmış olduğu haber ile birlikte normalde 18 TL’ye satılan Steam oyununun kısa süreliğine tamamen ücretsiz hale getirildiğini müjdelemiştik. Şimdi ise bir başka ücretsiz oyun haberi birlikte yeniden karşınızdayız. Bu sefer ise yetkililer 61 TL’ye satılan oyunu tamamen ücretsiz hale getirdi.

61 TL’ye satılan Steam oyunu tamamen ücretsiz oldu!

Stardock Entertainment’ın geliştirmiş olduğu Sins of a Solar Empire: Rebellion, popüler oyun platformu üzerinden kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz hale getirildi.

Steam üzerinde normalde 61 TL‘ye satılan, Sins of a Solar Empire: Rebellion‘a 19 Aralık tarihine kadar ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Söz konusu oyuna ücretsiz olarak sahip olmak istiyorsanız, aşağıdaki anlatacağımız adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

60 TL‘lik oyunu buraya tıklayarak, tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. 2 günlüğüne tamamen ücretsiz hale getirilen oyuna sahip olmak için tek yapmanız gereken ise, vermiş olduğumuz linke tıklayarak hesabınıza giriş yapmak.

Daha sonrasındaysa oyunun mağaza sayfasının alt kısmında, yeşil kutucuğun içinde yer alan oyunu yükle seçeneğine tıklamak. Söylediğimiz adımları takip ettiğiniz de ise eğlenceli oyuna tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz. Söz konusu oyunun fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: ShiftDelete

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle