Amazon Türkiye yılbaşı fırsatları başladı!

2019 yılına giriş için artık yavaş yavaş hazırlıklar yapmaya başlıyoruz. Ailemize, dostlarımıza haliyle yılbaşı hediyesi alma telaşı da bu hazırlıklarla beraber geldi.

Kara kara düşünen vatandaşlar için Amazon Türkiye, ev aletlerinden, oyun konsollarına kadar en iyi yılbaşı hediyesini en ucuz şekilde almak isteyenler için ”Yılbaşı Fırsatları” adı altında yılbaşı indirimlerini başlattı.

Kısacası yılbaşı fırsatları içerisinde teknoloji meraklılarından kitap kurtlarına ve spor severlere kadar birçok farklı müşteriye hitap eden farklı hediye seçeneklerini kategorilendiren Amazon, her bütçeye uygun mutlaka bir ürün sunuyor kullanıcılara.

Amazon Türkiye yılbaşı fırsatları başladı!

Sadece hediye için değil, yeni bir PlayStation 4 veya telefon almak isteyen kullanıcılar için de bu indirimler kaçırılmayacak cinsten. Genel olarak fiyat tablosuna baktığımız zaman yüzde 10-20-30’a varan indirimler görülmekte.

Genel indirimlere ek olarak Amazon, ”Bitmeden Yakala” kategorisi altında tüketicilere daha fazla indirimle seçenek sunuyor. Tabii ki bu indirim kapsamından yararlanmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmekte.

Mesela; “Bitmeden Yakala” ürünlerini sepetinize attığınızda, 15 dakika içinde alışverişinizi tamamlamanız gerekmekte aksi takdirde indirimden maalesef yararlanamıyorsunuz. İndirimlerin bulunduğu sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Peki ya siz genel olarak Amazon Türkiye’nin indirimlerini nasıl buldunuz? Sizce yeterli gibi mi duruyor? Düşüncelerinizi bizlere aktarmayı unutmayın yorumlar bölümünden.

Kaynak: Teknoloji Oku

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle