Apple TV 4K nasıl bir deneyim sunuyor?

Apple ekosisteminin en önemli parçalarından biri olan ve 4K seçeneği ile beraber akıllı televizyonların sağdık ekürisi haline gelen Apple TV 4K nasıl bir deneyim sunuyor? Sizler için hazırladığımız bu video ile beraber Apple’ın 4K destekli TV ünitesini inceliyor ve değerlendiriyoruz.

iTunes platformunda önemli içerik sağlayıcılarla çalışan Apple, yeni filmler ve programlarda 4K ve HDR olanakları sağlıyor. 2015 yılındaki modele göre ciddi geliştirmelerle satışa sunulan bu cihaz bakalım hangi yeteneklere sahip?

Apple TV 4K inceleme

İsterseniz sözü uzatmadan sizi inceleme videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Apple TV 4K özellikleri ve fiyatı

2 kat performans sunan A10X çip ve 3 GB RAM ile güç ihtiyacını karşılayan 2017 model Apple TV, 2015 yılındaki modelde yer alan A8 işlemci ve 2 GB RAM sonrasında önemli bir performans artışı elde ediyor. Cihaz bu donanımıyla kusuruz bir biçimde 4K HDR video oynatma kapasitesine sahip. Dolby Vision ve HDR10 detaylarının da altını çizelim. Ayrıca yeni nesil Apple TV için Siri Remote ufak bir tasarım güncellemesi almış. Artık Menü tuşunun etrafı beyaz bir daire içine alınmış olarak karşımıza çıkıyor.

Apple TV 4K fiyatı ise 1,579 TL‘den başlıyor.

Kaynak: ShiftDelete

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle