Casper’ın yeni akıllı telefonunun çizimleri sızdırıldı!

Türkiye’nin teknoloji markası Casper’ın yeni akıllı telefonunun ekran çizimleri sızdırıldı.

Ölçümlere göre 6.22 ekran boyutunda olduğu düşünülen modelin, Casper’ın şu zamana kadarki en büyük ekranlı telefonu olduğu iddia edildi. Sızan tasarımdan anlaşıldığı kadarıyla son dönem trendlerine uyan Casper’ın yeni telefonundaki çentiğin, diğer modellerine göre çok daha küçük olduğu gözlendi.

Küçük çentikli tasarımıyla, yeni, dev boyutlu akıllı telefonunun, G serisinden olacağı öğrenildi. Son dönem telefonlarında yapay zeka teknolojisini kullanan Casper’ın, yeni telefonda da bu teknolojiyi kullanması bekleniyor.

Casper’ın yeni akıllı telefonunun çizimleri sızdırıldı!

Dolar kurunun artışı sonrasında akıllı telefon pazarında oluşan yüzde 35’lik pazar daralmasından sonra, Casper’ın bu kalitedeki ekranıyla fiyatları nasıl belirleyeceği ise bir merak konusu.

Dev ekranıyla bütün ayrıntıların incelenebileceği G serisindeki yeni modelin, 2019 yılının başlarında piyasaya çıkacağı düşünülüyor. Henüz cihaz hakkında herhangi bir teknik sızıntı mevcut değil. Peki ya sizin Casper’dan beklentiniz nedir? Teknoloji devlerinin karşısında herhangi bir şansı var mıdır Casper markasının?

Konu hakkında daha fazla detay elimize ulaştıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Kaynak: Teknoloji Oku

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle