Hellboy’dan merakla beklenen fragman geldi!

Hellboy nihayet onca yıldan sonra tekrar aramıza döndü. Aksiyon, macera ve canavarlarla dolu filmin ilk fragmanı gece geç saatlerde bekleyenlerinin beğenisine sunuldu.

2004 yapımı Hellboy filminden sonra seriyi yeniden uyarlanmasına karar veren yapımcılar, ağırlıklı olarak çizgi romanlarda yer alan The Wild Hunt hikayesini işleyecek.

Yönetmen koltuğuna senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği The Descent ve Doomsday filmlerinden aşina olduğumuz Neil Marshall’ı oturtan çizgi roman uyarlamasında cehennemden gelen ünlü çizgi roman karakterini de Stranger Things oyuncularından David Harbour canlandırıyor.

Hellboy’dan merakla beklenen fragman geldi!

Mike Mignola‘nın hayal gücü sayesinde ortaya çıkan karakterin yeni beyazperde macerasında senaryoyu Mignola ile birlikte Andrew Cosby ve Christopher Golden üstleniyor.

Dünyayı kurtarması gereken Hellboy, bu yolculukta pek çok korkutucu yaratıkla da yüzleşmek zorunda kalacak. Etkileyici savaş sahnelerinin yer almasını beklediğimiz film, aksiyon ve maceranın içinde komedi unsurunu da unutmuyor. Hellboy 12 Nisan 2019’da sinemalarda olacak.

Yayınlanan ilk fragmana yukarıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Kaynak: Teknoloji Oku

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle