Honor V20 Maserati Edition geliyor!

Son dönemde akıllı telefon üreticilerinin otomobil üreticileri ile ortaklaşa geliştirdikleri ürünleri görmeye başladık. Lamborghini, McLaren, Ferrari ve Porsche derken şimdi ise listeye Honor ile Maserati geliyor. İşte Honor V20 Maserati Edition hakkındaki ilk bilgiler.

Honor V20 Maserati Edition ortaya çıktı!

Akıllı telefon üreticileri zaman zaman dönemin popüler ürünleriyle birlikte iş birliğine gidiyor ve ona özel cihazlar üretiyordu. Buna Samsung tarafında gördüğümüz Galaxy S7 Edge Injustice Edition ve OnePlus 6 Avengers Special Edition modellerini örnek gösterebiliriz.

Bir dönemin efsanesi olan BlackBerry’nin Porsche Desing modelleri ise günümüzde Huawei ile karşımıza çıkıyor. Yüksek fiyatlarına rağmen büyük beğeni bekleyen modellere, Oppo tarafından Find X Lamborghini Edition, OnePlus 6T McLaren Edition, Lenovo Z5 Pro GT Ferrrari Edition gibi rakiplerde gelmeye başladı.

Bu modellerin en yenisi ise görünen o ki Honor tarafından gelecek. Maserati ile bir ortaklığa giden marka yeni modelinin özel bir sürümünü Maserati markası altında çıkartacak. Ortaya çıkan görsellerde model sade bir tasarıma sahipken arka tarafta Maserati logosunu görüyoruz.

Üçlü arka kamera görülürken modelde ön tarafta ise ekrana entegre 48 Megapiksellik bir kameranın yer alması bekleniyor. Kirin 980 işlemciden güç alacağı söylenen akıllı telefon, 8 GB RAM ve 128/256 GB dahili depolama ile gelmesi bekleniyor.

Kaynak: ShiftDelete

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle