Huawei P20 kullanıcılarına Android 9 Pie müjdesi!

Huawei, geçtiğimiz aylarda P20 modelini Türkiye pazarında da piyasaya sürülmüştü. Eski sürüm Android işletim sistemi ile gelen telefon Android 9.0 Pie güncellemesi almaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde beta sürecinde olan ve yalnızca belirli kullanıcıların yararlanabileceği güncelleme artık herkes için kullanılabilir durumda. Yeni güncelleme ile beraber sadece Android 9.0 Pie değil bazı geliştirmeler de bizleri bekliyor.

Huawei P20 kullanıcılarına Android 9 Pie müjdesi!

Telefonlarına hızlı güncelleme vermesiyle bilinen Huawei, yeni model telefonları için de aynı hızla güncelleme çalışmalarına başlamış gibi duruyor. P20 Pro’nun gölgesinde kalan ancak satış rakamları ile Huawei markasının yüzünü güldüren P20, güncelliğini hala devam ettiren modellerden biri.

Güncellemenin gelip gelmediğini kontrol etmek adına P20 kullanıcıları ”Ayarlar” kısmından güncelleme notlarını kontrol edebilirler. Peki P20 bizlere neler sunuyor?

Kaynak: Teknoloji Oku

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle