Huawei P30 ve P30 Pro işte böyle görünecek!

14 saat önce eklendi

Huawei P30 ailesi bir süredir çeşitli sızıntılarla gündemimizde yer almaya devam ediyor. Bu defa ise Huawei P30 modellerine ait olan kılıflar satışa çıkartıldı. Yaşanılan bu gelişmeyle ayrıca merakla beklenen Huawei P30 modellerinin tasarımı da doğrulanmış oldu.

Huawei P30 ve P30 Pro nasıl görünecek?

Huawei Mate 20 ve Mate 20 Pro modellerinden sonra adından yeniden söz ettirmek isteyen Huawei yeni P serisi üzerinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Daha önceden de Galaxy S10 kılıflarını satışa çıkartan Olixar, merakla beklenen bu telefonların nasıl bir tasarıma sahip olacağını gözler önüne sermişti. Bugün ise aksesuar tasarımcısı, Huawei‘nin geliştirmekte olduğu yeni P30 modellerinin kılıflarını satışa çıkarttı. Bu gelişme ile beraber, merak edilen P30 serisinin nasıl görüneceği hakkında bir kez daha fikir sahibi olmaktayız.

Olixar tarafından paylaşılan görsellere göre, her iki P30 modelinin de su damlası olarak adlandırılan ekran çentiği ile birlikte geleceği görülüyor. Yeni tanıtılacak olan modelleri birbirinden ayıracak olan tek büyük farkın ise, kamera kurulumları olarak karşımıza çıkıyor.

Görsellerde de görebileceğiniz üzere Huawei P30 üçlü arka kamerayla bizleri karşılıyorken, P30 Pro ise dörtlü arka kamerayla karşımıza çıkıyor.

Söz konusu bu görselleri değerlendirdiğimiz zaman, P30 serisinin tasarımsal anlamda pek bir yeniliğe sahip olmayacağını özellikle belirtelim. Tasarımdan ziyade bu yıl daha çok donanımsal bakımdan birçok yenilik ile çıkacak olan P30 serisi, kullanıcılara en iyi akıllı telefon deneyimi sunmayı planlıyor.

Huawei’ye yakın kaynaklarca aktarılan bilgilere göre, Huawei, P20 Pro ve Mate 20 Pro modellerindeki kamera gelişimi P30 Pro modeli ile birlikte daha üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Sony’nin 38 megapiksel 1/1.8 inç IMX607 sensörü ile geleceği tahmin edilen P30 Pro, kamera performansını hatırı sayılır bir şekilde artıracağı da tahmin ediliyor. Peki, siz geliştirilmekte olan P30 serisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: ShiftDelete

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle