İkinci Xiaomi mağazası Forum İstanbul’da açılıyor!

Gelişi hayli olaylı olan Xiaomi’nin Türkiye’deki ikinci mağazasının açılış tarihi belli oldu.

Açılış davetiyelerini göndermeye başlayan Xiaomi, Türkiye’deki ikinci mağazasını İstanbul Forum’da açacağını duyurmuştu. Vadistabul AVM’de açılan ilk mağazanın ardından ikinci mağaza ise Forum İstanbul’da konumlandırılacak. Resmi davetleri göndermeye başlayan Xiaomi, ikinci Mi Store’un açılış tarihi olarak 28 Aralık 2018 Cuma gününü seçti.

Xiaomi ve markanın Türkiye temsilcisi Evofone yetkililerinin de hazır bulunacağı mağaza açılışında büyük bir yoğunluk olması bekleniyor. Bayrampaşa’da bulunan AVM, metro güzergahı üzerinde bulunması ve etrafında benzer bir yer olmaması ile yoğun ilgi gören bir yer.

Geçtiğimiz aylar Türkiye’de bir basın toplantısı düzenleyen ve resmi olarak Türkiye’deki faaliyetlerine başladığını duyuran marka, temsilci olarak EVOFONE’u seçmişti.

İkinci Xiaomi mağazası Forum İstanbul’da açılıyor!

Bir süre eski distribütörlerle ilgili tartışmalar yaşanmış ve markanın resmi olarak Türkiye’ye gelmediği iddiaları gündeme gelmişti. Ancak ardından resmi mağaza açılışı ve kampanyalar ile EVOFONE bu dedikodulara son noktayı koydu.

Dijital bir marka olan Xiaomi, rakiplerinin aksine ülkelerde pek kendi ekibi ile yapılanmaya gitmeyen bir marka olarak biliniyor. Daha çok hayranlarının desteği ve kendi mağazaları üzerinden satış yapan markanın farklı bir büyüme stratejisi var. Türkiye’de de yıllardır satılan markanın hatırı sayılır bir kitlesi bulunuyor.

Peki Mi Store’da satılan ürünlerin fiyatlarını hiç merak ettiniz mi? Buradan sizler için hazırladığımız galeriye ulaşabilir ve ürünlerin fiyatlarına göz atabilirsiniz. Ek olarak yukarıda ilk Mi mağazasını gezdiğimiz videoya göz atabilirsiniz. Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Teknoloji Oku

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle