iOS 12.1.2 sürümü yayınlandı! Hemen indir!

Mobil işletim sistemi iOS ile ilgili düzenli geliştirmeler yapan Apple, yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Bunlardan biri olan iOS 12.1.2 sürümü resmi olarak yayınlandı. İşte yeni işletim sistemi ve sunduğu yeni özellikler.

iOS 12.1.2 sürümü yayınlandı! Hemen indir!

Yeni güncelleme 100 MB kadar yer kaplarken Türkiye’de kullanılmayan eSIM bağlantısında yaşanan sorun ortadan kaldırıldı. Ayrıca ülkemizde de satılan yeni iPhone modellerinde yaşanan bağlantı sorunu da yeni güncelleme ile düzeltildi. Yeni iPhone modellerinde Wi-Fi ve hücresel bağlantıların zayıf olması konusunda şikayetler geliyordu. Yeni güncelleme bu sorunu ortadan kaldırdı.

iOS 12.1.2 nasıl yüklenir?

Uyumlu cihazlardan birine sahipseniz iOS 12.1.2 güncellemesini iTunes üzerinden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Ayrıca cihazınızdaki Ayarlar/Genel/ Yazılım Güncellemesi bölümünü kullanarak da yeni güncellemeyi yüklemek mümkün.

iOS 12.1.2 güncellemesi hangi cihazları destekliyor?

iOS 12.1.2 sürümü aşağıdaki cihazlar tarafından destekleniyor. Bu cihazlardan birine sahipseniz siz de ücretsiz olarak güncellemeyi yükleyebilirsiniz:

Kaynak: Teknoloji Oku

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle