MIB beyazperdeye geri dönüyor. İşte ilk fragman!

Türkçe’ye Siyah Giyen Adamlar olarak çevirilen Men in Black yani MIB filmi yeniden uyarlama ile beyaz perdeye geri dönüyor. Yeni uyarlamada başrollerde iki erkek yerine bir erkek bir kadın yer alıyor. İlk filmi 1997 yılında çekilen MIB, uzaylılarla ilgilenen özel bir birimdeki iki ajanın başından geçen ilginç olayları konu alıyordu. Tomy Le Jones ve Will Smith’in canlandırdığı ajanların devam filmi ise 2002 yılında gelmişti. Serinin üçüncü filmi ise 2012 yılında yayınlanmıştı.

MIB beyazperdeye geri dönüyor. İşte ilk fragman!

14 Haziran 2018 tarihinde gösterime girecek olan dördüncü filmin adı ise Men in Black: International olacak. Başrolde ise Thor karakteri ile tanıdığımız Chris Hemsworth oynuyor. İkinci ajan rolünde ise Tessa Thompson yer alıyor. Ayrıca ikiliye aksiyon filmlerinin aranan yüzü Liam Neeson da eşlik ediyor. Her zaman olduğu gibi bol aksiyonlu bir filmin bizleri beklediğini belirtelim. Şimdi gelin önce fragmanı izleyeyim. Ardından görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümüne yazmayı unutmayın:

Kaynak: Teknoloji Oku

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle