PUBG Mobile kar haritası sonunda yayınlandı!

13 saat önce eklendi

PUBG Mobile hayranlarına müjdeli bir haberimiz var. Merakla beklenen PUBG Mobile kar haritası Vikendi bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte oyunculara sunuldu. İşte detaylar!

PUBG Mobile kar haritası sonunda yayınlandı!

Bugün, Android ve iOS için yayınlanan yaklaşık olarak 2 GB boyutundaki PUBG Mobile 0.10.0 güncellemesi ile kar haritası Vikendi dahil olmak üzere birçok yeni özellik oyuncuları bekliyor.

Fakat her ne kadar haberin başlığında PUBG Mobile kar haritasının yayınlandığını belirtmiş olsak da, söz konusu bu haritanın 25 Aralık tarihinden itibaren oynanabilir olacağını da özellikle belirtelim.

PUBG Mobile 0.10.0 güncellemesi ile birlikte gelen yenilikler!

– Oyuna 6×6 Vikendi haritası eklendi.

– Yeni hava koşulu eklendi.

– Ana menüye Kar teması eklendi.

– Sunucular arası eşleşme özelliği eklendi.

– Oyuncular öldükten sonra izleyici modunda şüpheli davranışları edebilecek.

– Silah Kaplaması Yükseltme Sistemi eklendi.

– Sezonluk harcama ödülleri eklendi.

– Kartopu Savaşı Vikendi’nin Spawn Adasına eklendi.

– Arapça dil desteği eklendi.

PUBG kar haritası Vikendi nasıl olacak?

Satış rakamlarıyla rekorları altüst eden Battle Royele oyunu yeni haritası ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Oyuncuların uzun zamandır merakla beklediği Vikendi haritası sonunda resmi olarak duyuruldu.

Yılın en iyi oyunlarının seçildiği The Game Awards 2018 etkinliği dahilinde duyurulan, efsanevi oyunun ilk 6×6 haritası ile sonunda oyuna kış geliyor. Karla ve buzla kaplı haritada daha rahat hareket edebilmek amacıyla oyuna bir de kar motosikleti ekleten yapımcılar, kış temalı haritası ile oldukça dikkat çeken mekaniklere yer vermiş.

Bunlardan en ilginci olarak, kar ile kaplı alanlardan geçtiğimiz zaman arkanızdan iz bırakıyor olmanız gösterilebilir. Yani, eğer saklanmak istiyorsanız ardınızda bıraktığınız izleri kontrol etmeniz gerekiyor.

Battle Royale modunu iliklerimize kadar işleyecek olan soğuk ile bambaşka bir deneyim sunacak olan yapımcı firma, oyuna eklendiği yeni kar motosikletinin haricinde, G36C saldırı tüfeğinin de bizlerle buluşturacak.

Kaynak: ShiftDelete

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle