Samsung Galaxy S10 düşük ışık modu sızdırıldı!

Merakla beklenen Samsung Galaxy S10 serisi ile ilgili yepyeni bilgiler gün yüzüne çıkartıldı. Paylaşılan rapora göre, Galaxy S10 ile kullanıcılara sunulacak olan önemli bir kamera özelliği gözler önüne serildi.

Samsung Galaxy S10 düşük ışık modunun özellikleri sızdırıldı!

Sızdırılan bilgilere göre, Samsung’un Galaxy S10 modelleri için özel bir düşük ışık modu üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Galaxy Note 9 kullanıcıları için yayınlanan One UI beta güncellemesinin kaynak kodlarında da görebileceğiniz üzere, Bright Night adı verilen bir kamera modu bizleri karşılıyor.

Samsung’a yakın kaynaklarca aktarılan bilgilere göre, Bright Night adı verilen özelliğin düşük ışık modu olacağı da özellikle belirtiliyor. Buradan da anlayabileceğiniz üzere, Samsung’da rakiplerinin ardından söz konusu bu özelliği kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Bu özellik sayesinde düşük ışıklı ortamlarda kullanıcıların, en kaliteli ve en net fotoğrafları çekebilmesine olanak sağlanacak.

Aktarılan diğer bilgilere bakacak olursak, söz konusu düşük ışık modu Standart Galaxy S10, S10 Plus ve 5G destekli S10 modellerinde karşımıza çıkması bekleniyor.

Bunun haricinde ise tek arka kamera ile geleceği belirtilen S10 Lite‘ın düşük ışık moduna sahip olmayacağı da ön görülüyor. Son olarak ise sızdırılan bu özelliğin Google Pixel modellerinde yer alan düşük ışık moduna benzer bir algoritmaya sahip olacağı da özellikle belirtiliyor.

Galaxy S10 fiyatları nasıl olacak?

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta bir İngiliz perakendeci tarafından S10 modellerinin fiyatları gözler önüne serilmişti. Aktarılan bilgilere göre, düz ekran tasarımı ile geleceği belirtilen 5.8 inç boyutundaki S10 Lite‘ın 128 GB’lık verisyonu 670 sterlinlik bir etiket fiyatıyla birlikte bizleri karşılıyor.

Sızdırılan diğer fiyatlara baktığımızda ise, S10’un temel modelinin 128 GB‘lık versiyonu, 800 sterlinden satışa sunuluyorken, 512 GB‘lık versiyonunun ise yaklaşık olarak 1000 sterlinlik bir fiyat etiketine de sahip olacağı görülüyor.

Yapılan sızıntı ile birlikte merakla beklenen S10 Plus modellerinin fiyatları da belli oldu. Sızdırılan bilgiler doğrultusunda S10 Plus’ın 128 GB‘lık modeli, 900 sterlinden başlayan fiyatlarla satışa sunulacağı belirtiyor. Bunun haricinde ise 512 GB’lık S10 Plus modeli 1.110 sterlinden başlayacağı da görülüyor.

İlk olarak Galaxy Note 9 ile birlikte kullanıcılara 512 GB’lık depolama alanı sunan Samsung, bu sefer ise S10 Plus modeli ile birlikte söz konusu bu alanı 2 katına çıkartacak. Aktarılan bilgilere göre Samsung, S10 Plus‘ın 1 TB’lık versiyonunu da satışa sunacak. Depolama alanı ile ön plana çıkacak olan telefonun etiket fiyatı ise 1.400 sterlin olacak.

Kaynak: ShiftDelete

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle