Steam Kış İndirimleri 2018 başladı! İşte indirimler!- ShiftDelete.Net

Steam Kış İndirimleri 2018 (Steam Winter Sale) sonunda başladı. Etkinliğin başlaması ile birlikte binlerce oyun aynı anda çok uygun fiyatlarla bizlere sunuldu. İşte Steam Kış İndirimleri 2018’de öne çıkan oyunlar!

Steam Kış İndirimleri 2018 başladı! İşte indirimler!

Steam’in bu önemli indirim dönemi 3 Ocak tarihine kadar sürecek ve beklenen gün gelene kadar yılın oyunları ödülleri için de seçimler yapılacak. Geçtiğimiz dönemde başlatılan Steam en iyi oyunlar ödülleri nükteli kategorileri ve eğlenceli yapısıyla bir kez daha çok dikkat çekecek gibi görünüyor.

Binlerce oyunda yüzde 80’lere 90’lara varan indirimlerin bizleri beklediği bu dönem, 3 Ocak saat 21:00‘a kadar devam edecek. Üstelik bu indirimlerde Assasin’s Creed Odyssey, GTA 5, The Crew 2 ve NBA 2K19 gibi dikkat çeken oyunlarda yüzde 40, yüzde 50 gibi indirimler görüyoruz.

İndirimler dışında Steam’in çok sevilen Steam Ödülleri’de geri döndü. Geçtiğimiz yıl milyonlarca insanın oy kullandığı ödüllerde ilginç kategoriler ve ilginç oyun tavsiyeleri kullanıcıların hayli hoşuna gitmişti.

Nedir bu Steam Ödülleri ?

Konsept isminden de anlayabileceğimiz üzere Steam, bu etkinliği ile farklı kategorilerde yapımlara ödül vereceğini açıkladı. Bizlerin oyu ile gerçekleşecek olan sistemde sekiz ayrı kategori yer alıyor.

Ayrıca, Steam Awards ile yapacağınız oylama, oyladığını yapımı oynama, oyladığınız yapımın incelemesini yazar ve her kategori için bir aday gösterirseniz, Steam Kış İndirim rozetini elde edeceksiniz. Neyse, lafı fazla uzatmayalım ve hepinizin beklediği Steam indirim listesine göz atalım. Ayrıca buraya tıklayarak da söz konusu tüm indirimlere ulaşabilirsiniz.

Tüm bu indirimlerin haricinde ise Steam’in sürprizlerle dolu Rahat Kır Evi‘nde birbirinden güzel Steam itemleri de kazanabilirsiniz. İndirimlerin ilk gününde ön plana çıkan oyunları ise aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İndirimde dikkate değen yapımların listesi:

Far Cry 5 – 144 TL

Assassin’s Creed Odyssey – 154 TL

Assassin’s Creed Origins – 69 TL

Dead by Daylight – 16 TL

Dying Light – 24 TL

The Crew 2 – 69 TL

NBA 2K19 – 170 TL

GTA 5 – 84 TL

Rainbow Six Siege – 62 TL

Squad – 35 TL

Arma 3 – 34 TL

Far Cry 4 – 61 TL

Sniper Elite 3 – 10 TL

Civilization 6 – 65 TL

Spintres – 17 TL

Sniper Ghost Warrior 3 – 20 TL

FallOut 4 – 67 TL

Tom Clancy’s The Division – 38 TL

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – 61 TL

Kaynak: ShiftDelete

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle