Türkiye’yi yedik, yarısını ödedik!

9 saat önce eklendi

“TROY’la Tadımız Yerinde” kampanyası kapsamında, Türkiye’nin önde gelen restoranlarıyla iş birliği yapan Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY, 12-18 Aralık tarihleri arasında birbirinden lezzetli menüleri kullanıcılarıyla özel indirimlerle buluşturuyor.

Biz de Yerli Malı Haftası’na özel bir video çekelim istedik ve harika bir lezzet üssüne yolculuk yaptık. Yerli Malı Haftası’na özel “TROY’la Tadımız Yerinde” isimli kampanya dahilinde zengin Türk mutfağından tatlar sunan Türkiye’nin önde gelen restoranlarıyla iş birliği yapan TROY, 12-18 Aralık tarihleri arasında birbirinden lezzetli menüleri kullanıcılarıyla özel indirimlerle buluşturuyor.

TROY ile sadece yediğimizin yarısını ödedik!

Bu keyifli videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Kullanıcılar, kampanya kapsamında Hünkar, Hüsrev, Sütiş, Tadında Anadolu, Takanik ve Türk Lezzet Müzesi seçili restoranlarında Yerli Malı Haftası için özel hazırlanan TROY menüsünün tadını, TROY logolu kartlarla yüzde 50 indirimli olarak çıkarabilecek.

Kaynak: ShiftDelete

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle