Vine ve HQ Trivia’nın kurucusu Colin Kroll ölü bulundu

Vine kurucu ortaklarından olan, son olarak HQ Triva isimli gerçek para kazanmayı vadeden mobil oyunu kuran girişimci Colin Kroll, New York’taki apartman dairesinde ölü olarak bulundu. 35 yaşındaki girişimcinin aşırı dozda uyuşturucu kullanımından hayatını kaybettiği tahmin ediliyor.

Polis kaynaklarına göre uyuşturucu maddeleriyle birlikte yatak odasında bulunduğu bildirilen Kroll’un durumunu kız arkadaşı fark ediyor. Kız arkadaşının ulaşamamasıyla fark edilen elzem durum netincesinde Kroll’un oldukça genç yaşta hayatını kaybettiği belirleniyor.

Vine uygulamasının kurucu ortağı olan Colin Kroll, 2014 yılında bu görevinden ayrıldığı belirlendiği. Bu ayrılığın sebebinin ise kendisinin yönetim şekliyle ilgili getirilen şikayeler olduğu açıklandı. Bununla birlikte bu yılın başlarında kurdukları HQ Triva da başlangıçta iyi bir sükse yapmasına rağmen, sonrasında en çok indirilenler listesinde kendisine yer bulamamış ve arka sıralara düşmüştü.

Kaynak: Webrazzi

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle