Xiaomi yeni telefonu için tarih verdi! Xiaomi Play geliyor!

13 saat önce eklendi

Akıllı telefon pazarının yükselen yıldızlarından olan Xiaomi yeni akıllı telefonları ile birlikte karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bugün şirketin resmi Weibo hesabı üzerinden paylaşılan bilgilere göre, Xiaomi Play için tanıtım tarihi açıklandı.

Xiaomi yeni telefonu için tarih verdi! Xiaomi Play geliyor!

Xiaomi tarafınca yapılan resmi açıklama ile birlikte, 24 Aralık Pazartesi günü Çin’de bir etkinlik düzenleyeceğini müjdeledi. Weibo üzerinden paylaşılan postere göre söz konusu bu telefonun Xiaomi Play olarak adlandırılması bekleniyor.

Henüz, tanıtılacak olan telefonun özellikleri ve hangi kitleye hitap edeceği bilinmezken ortaya atılan iddialar göre, yeni serinin oyun odaklı telefonlardan oluşacağı düşünülüyor.

Fakat şunu da göz önünde bulunduracak olursak, Xiaomi’nin zaten oyun odaklı telefonlarını Black Shark serisi adı altında çıkartıyor. Ancak söz konusu bu seriye uygun fiyatlı bir alternatif yaratmayı planlayan teknoloji devi, daha çok mobil oyuncuya da ulaşmayı hedefliyor.

Bu ihtimali göz önünde bulunduracak olursak, tanıtılacak olan serinin oyun odaklı olacağı fikri bizlere mantıklı geliyor.

Tanıtılacak olan telefon ile ilgili geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir diğer iddiaya göreyse, Xiaomi Play‘in Snapdragon 845’den güç alan POCO F1‘in farklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkacağına dair söylentilerde ortalıkta dolaşmakta.

Peki sizce, Xiaomi’nin tanıtacağı yeni telefon oyun odaklı mı olacak? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Kaynak: ShiftDelete

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle