Bundle : Bir Dünya Haber Elinin Altında!

Her gün onlarca haberi ve popüler gelişmeleri dijital birçok mecradan takip ediyoruz. Ee tabi bazen bir çok önemli haberi de atlayabiliyoruz. Bundle özellikle Türkiye’yi odağına alarak kaliteli bir haber okuma deneyimi sunmak için yola çıkıyor.

Bundle 30’dan fazla ülkede binlerce popüler haber kaynağı ve blogu bir araya getirerek son dönemin en yenilikçi, kişisel mobil haber okuma uygulamalarında biri olarak kullanıcılarına kaliteli bir haber platformu sunuyor.

Flipboard, Pulse, Smartnews gibi mobil haber toplayıcı uygulamaların yanında Bundle Türkiye’den bir girişim olmanın avatajını kullanarak bu coğrafyada çıkan ve coğrafyayı etkileyen haberlere odaklanarak önemli bildirimleri gönderip ses getiren olayları da ‘Hot Bundle’ yapısı altında canlı yayın formatında direk hedef kitlesine ulaştırıyor.

Şık bir tasarıma ve kolay kullanılan grid yapısına sahip Bundle ile spor,sanat, teknoloji, yaşam, moda gibi 15 farklı kategorideki haberleri en sevdiğiniz mecralardan tercih ettiğiniz görünümde kolaylıkla takip edebiliyorsunuz. Bundle’da bulunan akıllı filtreleme özelliği ile de sadece tercih ettiğiniz kategorideki haberleri takip edebilir, arama fonksiyonunu kullanarak haber,başlık ve yazar araması yaparak görmek istediğiniz habere daha hızlı ulaşabilirsiniz.

bundle-tw

Şu anda 3 farklı görünümde 7 farklı konum için haberleri takip edebildiğiniz Bundle’da, dilerseniz sadece belirlediğiniz zaman aralığına uygun haberleri de öne çıkanlar sayfanızda görüntüleyebiliyorsunuz. Haberlerin yanında fotoğraf alanını kullanarak Türkiye ve dünyada bulunan popüler fotoğraf sağlayıcılarının paylaşımlarını da takip edebilmeniz mümkün.

[Tweet “#Bundle ile haberler elinin altında! #haber #mobil @bundletw”]

Türk girişimciler tarafından 2007 yılında kurulan İsveç merkezli Dwarf Planet’a ait bir platform olan Bundle’ı ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazınızda kullanmak için tık tık, Android için tık tık.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle