Cladwell: Stiline Uygun Gardırobunu Oluştur

İnternet üzerinden halen giysi alırken stil ve beden problemleri devam ederken, Cladwell bu problemi çözüyor diyemesek de mevcut gardırobunuzun analizi ve başka neye ihtiyacınız olduğunu göstermek için size benzersiz bir yol gösteriyor ve “stilime uygun bir gardırobu nasıl oluşturabilirim?” sorusuna cevap veriyor.


CladWell

Cladwell’i kullanmak için öncelikle kayıt olmanız gerekiyor. Kişisel ve hesap bilgilerinizi doldurduktan sonra, sistem satın almak istediğiniz giysiler hakkında bilgi toplayabilmek için bir sürü belirsiz soru dizisiyle sizi tanımlamaya devam ediyor. Saç renginizden, vücut yapınıza, giyim için harcayabileceğiniz bütçe aralığınızdan haftalık olarak tercih ettiğiniz giyim tarzına hatta göz renginize kadar Cladwell’in sizin analizinizi yapmak için oluşturduğu seçenek havuzu gayet tanımlayıcı ve basit.

CladWell

Girişlerinizi tamamladıktan sonra Cladwell hızlı bir şekilde gardırop analinizi yapmaya başlıyor ve dolabınızda olması gereken seçenekleri pantolon, ayakkabı, gömlek, aksesuar gibi kategori edilmiş biçimde karşınıza getiriyor. Belirlediğiniz kriterlere göre Cladwell’in de size sunduğu seçenekler çeşitleniyor. Hatta aynı giysiden gardırobunuzda kaç adet olması gerektiği detayı bile mevcut. Cladwell şuan için site üzerinden bir satış gerçekleştirmiyor ancak önerdiği ürünlerin detaylarını ilgili ürün mağazalarından incelemenize olanak sağlıyor. Tabii ki Cladwell’in size sunduğu giysilerden bazıları zaten gardırobunuzda olabilir ve bu yüzden aynı şeyi tekrar almamanız için ürün üzerinden aldım ya da zaten benzer bir ürünüm var diye işaretleme yapabiliyorsunuz.

CladWell

Ohio, Cincinnati ‘den çıkan Cladwell, şu anki örneklerimizden de anlaşılabileceğiz gibi sadece erkek kullanıcıların stillerine uygun gardıropları oluşturmalarına olanak sağlıyor.

[Tweet “#CladWell: Stiline uygun gardırobunu oluştur #style”]

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle