ComiXchat ile Sıkıcı Mesajlaşma Ekranlarından Kurtulun

Hangi platformda olursa olsun, text mesajlaşma ekranları sizce de çok sıkıcı değil mi? Bu sıkıcı ekranları canlandırmak amacıyla yüz ifadeleri ve avatarların çok daha ötesinde bir çözümle ComiXchat ortaya çıktı. ComiXchat ile 160 karakterlik bir yazışma bir çizgi romana dönüşüyor.

Uygulama sadece statik bir avatar ve yüz ifadelerinden ziyade çizgi roman formatında. Karakterin konumu, yüz ifadesi ve kameranın açısı gibi öğeler; ima edilen duygu ve tona göre gerçek zamanlı olarak değiştiriyor. Kullanıcılar sosyal medya üzerinden çizgi roman formatındaki görüşmenin bir kısmını ya da tamamını paylaşabiliyor.

comiXchat

Avustralya merkezli Nubis Technology girişimi olan ComiXchat‘in Andorid, iOS ve Windows Mobile uygulamaları mevcut. Şu anda reklam destekli olan ve ücretsiz olarak sunulan uygulamanın önümüzdeki dönemde premium versiyonun da yayınlanacağı belirtiliyor. Premium’da daha geniş avatar ve arka plan seçenekleri mevcut olacak.

[Tweet ” Sıkıcı mesajlaşma ekranlarından #ComiXchat ile kurtulun!  #mesajlaşma #mobil “]

Andorid uygulaması uygulamasını indirmek için tık tık.
iOS uygulaması uygulamasını indirmek için tık tık.
Windows Mobile uygulamasını indirmek için tık tık.

Websitesini ziyaret et

Kaynak:Engadget

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle