Ditto: Giyilebilir Mini Bildirim Cihazı

Gün içinde hem özel hem de işle ilgili onlarca mesaj, onlarca çağrı alıyor, yoğunluktan bazen birçoğunu kaçırabiliyoruz.
Oysa Ditto ile önemli çağrılarınızı ve önemli mesajlarınızı hayata bağlı kalarak, sürekli telefonunuzu kontrol etmeksizin de kaçırmamak mümkün.

Ditto’nun temel marifeti titremek. Ditto, önemli çağrıları ve masajları kaçırmamanızı, telefonunuzu bir yerlerde unutmamanızı, alarmınızın sadece sizi uyandırması için tasarlanmış mini bir giyilebilir cihaz. Ditto küçük ve her ortama uyabilen tasarımı ile her an her yerde kullanılabiliyor.

Ditto

Ditto, insanları sosyal ortamlarında sürekli telefonlarını kontrol etme zorunluluğundan kurtarıyor. Küçük ve her ortama uyabilen tasarımı ile her an her yerde kullanılabiliyor. Ditto uygulaması üzerinden favorilerinize eklediğiniz bildirimler için sizi uyarır. Böylelikle sadece sizin için gerçekten önemli bildirimleri alırsınız.

Ditto

Ditto üzerinden gelen çağrılar, gelen mesajlar ve emailler konusunda bildirim alabiliyorsunuz. Ayrıca Ditto’yu sabah alarmı olarak kullanarak, tüm ev halkını uyandırmadan Ditto‘nun sadece sizi uyandırmasını sağlayabilirsiniz. Ditto’nun bağlı olduğu cihazla arasındaki mesafeye göre uyarı verme özelliği ile, telefonunuzu ardınızda unuttuğunuzda Ditto sizi uyarır.

 

Ditto waterproof
Ditto su geçirmez bir yapıya sahiptir ve Ditto’yu havuzda, denizde, duşta dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ditto’da şarj etme derdi yok. Basit bir yapı ile ekran ya da ışık uyarı olmayıp sadece titreşim ile bildirim yaptığından Ditto’nun pili 2-3 ay kadar gidiyor.
Suya dayanıklığı ile su sporları esnasında da önemli bildirimlerini size iletiyor.

[Tweet “#Ditto: Giyilebilir mini bildirim cihazı #giyilebilirteknoloji @WearDitto”]

Siyah, beyaz ve şeffaf olmak üzere 3 renk seçeneği ile satışa sunulan Ditto’nun fiyatı 29 dolar. Ditto’yu özellikle geceleri ve de su ile temas sırasında rahat kullanım için de Ditto kordonuyla birlikte geliyor.

Ditto
Ditto, Kickstarter’da 129.500 dolarlık bir fonlama ile Kasım ayıdan projesini başarı ile tamamlamış ve ön siparişle ürününü sitesinden satışa sunmakta.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle