GoPitch ile Girişiminizi 35 Saniyede Tanıtın

Şirketinizi, ürününüzü 30-35 saniyelik asansör konuşması formatında tanıtma gereksinimi bir iş; özellikle de yeni bir girişim için kaçınılmaz. Seri girişimci ya da bir ventures capital olun, hiç fark etmez; kuruculardan bir kısa ve etkili bir sunum duymanın etkisi de elbette ki inanılmaz…

GoPitch girişimciler, şirket sahipleri ve sürekli yeni fikir üretenler için; girişimlerini/şirketlerini/fikirlerini duyurmaları için tasarlanmış bir platform. GoPitch‘te maksimum 35 saniye içerisinde hikayenizi sözlü olarak anlatmanız gerekiyor.

GoPitch ile kısa sunumunuza dair geri bildirimler alıyor, böylelikle “nasıl daha iyi anlatırım” sorusuna da cevap bulabiliyorsunuz.

[Tweet “#GoPitch: Girişimini 35 saniyede tanıt #girisim #startup #elevatorpitch”]

GoPitch‘te sunumunuzu paylaşmak için tek yapmanız gereken Twitter hesabınızla sisteme üye olmak ve ardından email adresinizi girmek. Sonrasında sunumunuzu yapmak için girişim ismi, etiket, web sitesi ve de sunumdaki temel amacınızı belirterek ses kaydı aşamasına geçiyorsunuz ve anlatmaya başlıyorsunuz. Yapılan kayıtlar sistem yöneticisinin onayı sonrası yayına geçiyor.

goPitch_edit

Ses kayıtları daha sonra sistem üzerinden tekrar dinlenebilir ve içeriği güncellenebilir ya da silinebilir. Ayrıca GoPitch‘i kullanmak için illa yeni bir girişim sahibi olmanıza gerek yok dilerseniz GoPitch’te bulunan diğer sunumları dinleyebilir, oylama yapabilir yada yorum gönderebilirsiniz.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle