LaMetric: Akıllı Masa Saati

LaMetric; hava durumu, borsa değişimi, Twitter mention’ları, Facebook bildirimleri, mail gelen kutusu gibi istediğiniz bildirimleri 9’a 3 inçlik ekranında gösteren akıllı bir masa saati.

LaMetric Akıllı Masa SaatiÖzellikle telefon, tablet, laptop üçlemesinde her birinden gelen ayrı bildirimlerden dolayı oluşan kargaşaya, LaMetric üzerinden yalın olarak bildirim takibi yapmanızla son vermek mümkün.

Pilli ve fişe takılan olmak üzere 2 farklı tip ürünü olan LaMetric’i ayarlamak için cihazı Wi-Fi ile internete bağlıyorsunuz. Cihaz içeriğini ise akıllı telefonunuzdan LaMetric’in mobil uygulaması üzerinden yönetiyorsunuz.
Sesli uyarı özelliği de bulunan LaMetric, RSS, eposta, IFTTT, Smarthings ve WigWag teknolojilerle uyumlu olarak çalışmakta. Yani LaMetric’te görmek istediğiniz bildirim içeriğinde sınır yok denilebilir.

Londra merkezli bir şirket olan Smart Atoms tarafından hayata geçirilen LaMetric’in kurucusu ve CEO’su Nazar Bilous dün(25.09.2014) Webrazzi Summit’teydi ve ürününün ilk çalışır prototipi Webrazzi Summit’te görücüye çıktı.

LaMetric, 1 Ağustos 2014’te Kickstarter kampanyasını tamamlayarak Kickstarter’da hedeflediği 69.000$’ı katlayarak 370.000$ bağış topladı.

Şu anda web sitesinden ön siparişleri almaya başlayan LaMetric cihazına ön siparişle cihaza 20 dolar indirimle sahip olmak mümkün. Satın almak için tık tık

[Tweet ” #LaMetric: Her bir cihazdan ayrı ayrı gelen bildirim kargaşasından kurtulun #ticker #akıllı #masasaati”]

Websitesini ziyaret et

 

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle