LocName : Adresinizi Anlatmak Artık Çok Daha Kolay!

LocName üzerinden size özel bir adres oluşturarak, Locname’in sunduğu paylaşma özellikleriyle kolaylıkla adresinizi paylaşın.

LocName hem web hem de mobilden kullanılıyor. LocName’de yeni bir adres oluşturmak için öncelikle sisteme e-posta yada facebook hesabınızla kayıt olmanız gerekiyor. LocName’in ihtiyaç duyacağını belirttiği bilgilerin girişini yaptıktan sonra hesabınız hazır hale geliyor.

locname-1

Kayıt işleminden sonra sistem üzerinden yeni bir adres kaydı yapabilirsiniz. LocName bunun için mevcut lokasyonunuz ya da Google haritalar üzerinden belirleyebileceğiniz farklı bir adres için tanımlama yapmanıza olanak sağlıyor. Adres belirleme işleminden sonra Locname adresin size özel bir hale getirmek için adres detaylarını doldurmanızı istiyor. Bu 3 adım sonrasında Locname üzerinde size özel isimlendirilmiş adresiniz tanımlanmış oluyor.

locname-2

Locname paylaşımı kolaylaştırmak adına websitesi üzerinde adresinize özel bir qr kod da oluşturuyor. İster paydaşlarınızla direk adresinizi paylaşın, isterseniz de qr kodu yollayın.

[Tweet “#LocName : Adresinizi anlatmak artık çok daha kolay. #adres #lokasyon @Loc_Name”]

LocName mobil üzerinden gps verileriniz ve Google haritalar kullanarak verilen adrese tarif alınmasına da olanak sağlıyor. Ayrıca mobil uygulama içerisinde kullanıcılara kolaylık sağlamak adına qr kod okuma bölümü de mevcut.

LocName, Mısırlı 3 genç girişimci tarafından hayata geçirildi.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle