Plastc : Tüm Kartlarınızı Tek Kartta Toplamaya Ne Dersiniz?

Özellikle her bankanın ayrı avantajlar sunması ile farklı farklı bankalardan kart sahibi olmamak elde değil. Hal böyle olunca cüzdanlarda bir kart yığılması söz konusu oluyor. İşte tam da bu noktada Plastc, bu soruna çözüm getiriyor. Plastc , farklı bankalara ait tüm banka kartı ve kredi kartlarını tek bir kartta topluyor. Size sadece Plastc kartınızla işlem yapmak kalıyor. Plastc Kart

E-ink teknolojisini ile dokunabilir bir ekrana sahip olan Plastc kartlar her türlü kartla uyumlu çalışıyor (Visa, MasterCard ve Amerikan Express) ve barkod okutma, manyetik şerit, Chip&Pin ve NFC ile temassız ödeme gibi farklı ödeme yöntemleri ile kullanılabiliyor. Plastc Kart Plastc sisteminde güvenlik esas alınmış. Plastc sisteminde Plastc  Wallet mobil uygulaması ile uzaktan Plastc‘ta ekli kart bilgilerinizi sistemden silebiliyorsunuz. Plastc‘taki yakınlık uyarısı özelliği ile de kartınızdan uzaklaştığınızda mobil uygulama üzerinden size bildirim geliyor.  Plastc  sisteminde, fraud’u önlemek için Plastc ile manyetik şerit ve NFC ile ödeme özellikleri, kart seçimi yapılana kadar devre dışı bırakılıyor.

Plastc Wallet - Sanal Cüzdan

Plastc kartlar kablosuz şarj sistemi ile şarj oluyor ve doldurulan pil 30 gün kadar dayanıyor. Telefonla bağlantı için Düşük Enerjili bluetooh kullanan Plastc hafızasında 20 karta kadar banka veya kredi kartı toplanabiliyor.

[Tweet ” #Plastc ile kartlarla şişkinleşen cüzdanlara son #kredikarti #bankakarti #allinone @PlastcInc”]

Plastc üzerinden hesap bakiyesine ulaşmak da mümkün. Plastc’in Amerika’daki bazı bankalarla yaptığı anlaşma neticesinde ilgili kart bakiyeleri Plastc kartı üzerinde kolaylıkla görülebilir.

Kaliforniya merkezli girişim, 2015 yaz ayında dağıtıma başlayacağını belirttiği Plastc kartlar için şimdiden 155 dolara ön siparişleri topluyor.  

Websitesini ziyaret et

Kaynak:Webrazzi

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

  • Avatar
    Tahsin Ateş
    30 Ekim, 2014 -de 11:21

    Banka çalışanı ve müşterisi olarak gayet başarılı bir girişim, bir an önce gelişmesini ve kullanıma sunulup cüzdanlarımızdaki fazla kartları atmamız dileğiyle…

Yorum ekle