Secret.ly : Paylaşılmayan Hiçbir Sır, Sır Değildir

Ne düşündüğünüzü, ne hissettiğinizi özgürce arkadaşlarınızla paylaşmak güzel olmaz mıydı? Hem de paylaşanın siz olduğu bilinmeden…


Secret ile sırlarınızı, düşüncelerinizi, hissettiklerinizi anonim bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Secret‘ta paylaşımlarınızı öncelikle arkadaşlarınız görüyor. Paylaşımınızı beğendikleri durumda arkadaşlarınızın arkadaşları da sırrınızı görebiliyor. Sonra onların arkadaşları beğenirse, onların da arkadaşları görebiliyor. Bu şekilde her beğeniyle zincir uzayıp gidiyor.  Tabii ki sırrı paylaşanın siz olduğunuz bilinmeden…

Secret‘ta paylaşımlarınızı sadece mobil uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz. Paylaşımınızı yazı olarak yapıp arka plana gerek Secret arşivinden gerekse kendi galerinizden arka plan görseli ekleyebiliyorsunuz. Üstelik dilerseniz paylaşımınızı anket olarak işaretleyerek, Evet/Hayır seklinde arkadaşlarınızın ve diğer tüm kullanıcıların yanıtlarını görmeniz de mümkün.

Secret.ly

Secret‘a mobil uygulama üzerinden Facebook hesabınızla ya da cep numaranızla kayıt olunuyor.

Secret‘a ayrıca iş emailinizi ekleyerek paylaşımınızı sadece takım arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca Secret hesabınızdan, Secret‘ta görmek istediğiniz paylaşımları dil bazında ayarlayabiliyorsunuz.

Secret

Secret Andorid uygulaması için tık tık.

Secret iOS uygulaması için tık tık.

[Tweet ”  .ly :Sırrınızı özgürce paylaşmak güzel olmaz mıydı?Hem de size ait olduğu bilinmeden…   “]

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle