Swytch ile Mevcut Telefonunuzu Çok Hatlı ve Çok İşlevli Kullanın

Özelikle iş hattı ve özel hatların paralel kullanımı ile hangimiz çift telefon taşımıyoruz ki? Bir yerden sonra ya özel numaramız işe dahil oluyor ya da iş numaralarımız özele…

Artık Swytch ile tek hatlı akıllı telefonunuza ek numaralar ekleyip çift telefon taşıma derdine son vermek sizin elinizde. Tüm sihri bulutta saklı olan Swytch, ek bir sim kart ya da ek bir cihaz gereksinimi tamamen ortadan kalkıyor…

Swytch

Bulut tabanlı olarak çalışan Swytch ile tek sim karttan farklı numaralarınızı telefona ekleyebilir, bu numaralardan görüşme yapabilirsiniz. Swytch üzerinden dilediğiniz hattı seçerek arama yapabilir, gelen aramanın hangi hatta geldiğiniz kolaylıkla görebilirsiniz. Tahmin edileceği üzere tüm Swytch kullanıcıları kendi aralarında uygulama üzerinden ücretsiz görüşme yapabilir.

İngiltere merkezli olan Swytch‘in geçici hat temini özelliği ile kontratsız ihtiyacınız olan süreli hat temin etmek de mümkün olacak. Böylelikle kişisel numaralarınızı paylaşmak istemediğiniz alanlarda, geçici numaranızla işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Bu özelliği ile uluslararası kullanıcılarına İngiltere hatlarını satma pazarını da açan Swytch, bu konuda Avrupa’daki farklı operatörlerle de görüşme yürütmeyi planlıyor.

Swytch’in İngiltere’deki kullanıcıları için sundukları bunlarla bitmiyor. İngiltere hattı sahipleri yurtdışı seyahatlerinde İngiltere’yi aradıklarında ya da İngiltere’den gelen çağrılarda romaing derdinden kurtuluyorlar. Bu özellik şimdilik sadece İngiltere hatları için İngiltere’ye yapılan ya da İngiltere’den alınan çağrılar için geçerli… İngiltere ile iş yapanlar da Swytch’in geçici hat özelliği ile İngiltere hattı kullanarak bu özellikten faydalanabilecek.

Swytch’in bir diğer artısı da laptopunuz ya da tabletinizi çalışan bir telefon haline dönüştürmek olacak. Zira artık tabletleri akıllı telefonlardan ayıran tek şey sms ve çağrılardı.

[Tweet ” #Swytch ile çift hat ve çift telefon derdine son…#mobil @SwytchApp”]

TechCrunch Disrupt Europe 2014’te tanıtımını yapan uygulama, 2015 başı gibi yayına geçeceği belirtilmekte.


Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle