Tag a Cat: Kediler için Instagram

Evcil hayvan sahiplerinin sevimli dostlarına ne kadar düşkün olduklarını bilmeyen yok. Hayvanseverler, sosyal medya üzerinden yaptıkları bir çok paylaşımda evcil hayvanlarına yer veriyor. Özellikle de kediler sosyal medyada yoğun ilgi görüyor ve paylaşım ve beğeni rekorları kırabiliyor.

Buradan yola çıkarak kurgulanan Tag a Cat, sadece kedi resimlerinin paylaşılabileceği bir mobil platform. Uygulama özellik olarak Instagram’a çok yakın bu yüzden kediler için bir Instagram diye de anlıyor.

Tag a Cat uygulamasını indirdikten sonra sisteme Facebook hesabınızla ya da yeni bir üyelik oluşturarak kayıt olabilirsiniz.

Uygulama toplamda 5 menüye dağıtılmış. Diğer sosyal ağlara benzer olarak kullanıcı takibi sistemini içeren Tag a Cat‘te ilk olarak karşınıza takip ettiğiniz kullanıcıların paylaşımları çıkmakta. Listeden herhangi bir kedi fotoğrafına tıkladığınızda detay sayfasında gidiyor; buradan paylaşımı beğenebiliyor, Facebook üzerinde paylaşabiliyor, yorum yazabiliyor veya kullanıcının profil bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

Tag a Cat

Tag a Cat içerisinde yakınınızda bulunan kedileri keşfedebilmeniz için bir de harita bölümü yer almakta. Ayrıca Popular kedi fotoğraflarının listelendiği ve favori kedilerinizin fotoğraflarının olduğu bir alan da mevcut.

Tag a Cat

Eğer siz de bir kedi dostunuz fotoğraflarını diğer hayvanseverlerle paylaşmak istiyorsanız hemen Sidney(Avustralya) merkezli Tag a Cat’i ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

[Tweet “Tag a Cat: Kediler için Instagram! #kedi #foto #cats #startup @tagacatapp”]

Tag a Cat Android uygulamasını indirmek için tık tık.

Tag a Cat iOS uygulamasını indirmek için tık tık.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle