TrackR Bravo ile Kayıp Aramaya Son

Hemen hemen her gün bir şeyimizi kaybedip geri buluyor hatta bazen bulmamakla karşı karşıya kalıyoruz. Ama en acı olanı ise bazen gözümüzün önündeki şeyi bulmak için saatler harcıyor olmak!

TrackR Bravo kayıp arama sürecimizi mimimuma düşürerek artık bir şeyleri kaybetmemizi önlemek üzere kurgulanmış bir cihaz.

TrackR Bravo, Bluetooth 4.0 bağlantı altyapısını kullanarak, akıllı telefonunuz üzerinden cihazı taktığınız eşyanızı kolaylıkla bulmanızı sağlıyor.

Bir çeyreklik boyutunda olan TrackR Bravo‘yu, ince ve her yere takılabilir dizaynı ile çantanıza, cüzdanınıza, laptopunuza, evcil hayvanınızın tasmasına, bisiklet ya da motosikletinize;  kısacası takip etmek istediğiniz her ne ise oraya takılabilir/yapıştırılabilir.

TrackR Bravo

TrackR Bravo ile kayıp cihazınızı uygulama üzerinden etrafta cihazın takılı olduğu eşyalarınızın yerini tespit edebilir ya da direkt aradığınız eşyanıza ait cihazın çalmasını sağlayarak eşyanızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Alanındaki en ince cihaz olmasıyla dikkatleri üzerine çeken TrackR Bravo, ayrıca dünyanın en geniş GPS networküne sahip olmasıyla da farklılaşıyor .Çünkü TrackR uygulaması herhangi bir Bluetooth cihazı ya da Bluetooth takip cihazını izleyebilecek edebilecek şekilde kurgulanmıştır.  TrackR Bravo cihazı 33 metrelik bir çekim alanına sahip olmakla birlikte, cihazın çekim alanın dışında olduğu durumlarda, kayıp olan eşyanıza takılı cihazın çekim alanından başka bir TrackR uygulama kullanıcısı geçtiğinde,  eşyanızın bulunduğu yere dair akıllı telefonunuza bir GPS güncellemesi geliyor.

TrackR Bravo

 

2 yönlü bir izleme özelliğine sahip olan TrackR Bravo ile kayıp telefonunuzu bulmak da mümkün. TrackR Bravo‘nun üzerinde yer alan düğmeye basarak telefonunuzu bulabilirsiniz. Üstelik telefonunuz sessizde olsa bile, TrackR Bravo uygulamasından gelen uyarı sesi aktif olacaktır.

[Tweet “#TrackR Bravo ile kayıp eşya arama tarihe karışıyor #gps #Bluetooth4 @thetrackr”]

Siyah, altın, mavi  ve gümüş renk seçenekleri ile sunulan TrackR Bravo, Indiegogo‘da 20.000$ hedefli bir kampanya başlatıp, kampanyayı hedeflediğinin kat be kat üstünde 1.265.569$ fonlama ile tamamladı.   

TrackR Bravo

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle