Sinemia ile Sinemada İzlenmedik Film Kalmayacak!

Sinemania, sinema severleri sinema ile bir üyelik modeliyle sınırsız film izleme imkanını sunan bir sinema kulübü.

Sinemia‘ya aylık 59 tl’lik bir ücret karşılığında abone oluyorsunuz ve üye olduğunuz ay boyunca günde 1 filme ücretsiz giriş hakkını elde ediyorsunuz. Dilerseniz ayın her günü sinemaya giderek 30 filmi ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

[Tweet “Sinemaseverleri sinemaya doyuran uygulama: #Sinemia @SinemiaTR”]

Sinemia‘ya abone olmak istiyorsanız öncelikle site üzerinden Facebook veya Linkedin hesabınızla bir davetiye talebinde bulunuyorsunuz. Davet talebiniz kabul olduktan sonra size gelen davetiye kodu ile sisteme üye oluyor ve abonelik paketinizi satın alıyorsunuz. Aboneliğinizi tamamladıktan sonra Sinemia kartınız adresinize teslim ediliyor. Kartı teslim aldıktan sonra da sinemanın kapıları size sonuna kadar açık. Türkiye’nin her yerinde, tüm sinema salonlarında, 3D,imax seçenekli filmeler de dahil olmak üzere dilediğiniz tür film için tüm seanlarda kullanabiliyorsunuz.
Tek yapmanız gereken sinemaya gittiğinizde Sinemia‘nın mobil uygulaması üzerinden ilgili sinemada chekin yapmak ve sonrasında ödeme için Sinemia kartınızı sunarak gişeden ücretsiz olarak biletinizi almak.

Sinemia iPhone uygulaması için tık tık, Sinemia Android uygulaması için tık tık.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle