2Gossip: Mekanları Anonim Eleştir!

2Gossip, kullanıcıların yakınlarındaki mekanlara anonim olarak görüşlerini bildirmek için tasarlanmış, mekanlara odaklı bir dedikodu yapma platformu. 2Gossip üzerinden yakınınızda bulunan mekanları görüntüleyebilir, onlar hakkında anonim görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

2Gossip’i keşfetmeye başlamak için sisteme kayıt olmanız gerekiyor. 2Gossip, kullanıcılarına hızlı erişim sağlamaları için profil ana sayfasında konumlarına yakın popüler mekanları listeliyor. Dilerseniz bu popüler mekanlardan bir tanesini seçerek mevcut görüşleri inceleyebilir, olumlu veya olumsuz puan verebilir, dedikodulara yorum yapabilir ya da siz de o mekan için kısa bir dedikodu paylaşabilirsiniz. 2Gossip üzerinde yazdığınız itiraf veya dedikodulara göre aldığınız oylarla rütbe kazanma olanağı da mümkün.

2gossip profil

Popüler mekanların yanı sıra 2Gossip’de bulunan “yakınımdaki mekanlar” seçeneğini kullanarak çevrenizdeki mekanları listeleyerek ya da arama seçeneğini kullanarak aklınızdaki mekanı bulabilir; belki de ilk dedikoduyu siz yapabilirsiniz.

Dedikodu yaparken isterseniz sisteme kayıtlı olduğunuz profil bilgileriyle; isterseniz de anonim giriş seçeneği ile kimliğiniz belli olmadan bir gönderi yapabilirsiniz. Yaptığınız girişler sistemde; genel, itiraf, söylenti veya dedikodu şeklinde kategorize ediliyor

2Gossip’e bırakılacak dedikodu veya itirafların herhangi bir sınırı yok. Yapacağınız yorumlar mekanın hizmeti, iç dekorasyonu ya da konumuyla ilgili olmak zorunda değil. İstediğiniz şeffaflıkta giriş yapabiliyor ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Eğer 2Gossip üzerinde bir kullanıcının yorumları çok hoşuna gitti ve yeni yorumlarını kaçırmak istemiyorum diyorsanız kullanıcıyı takip etme özelliğini kullanabilirsiniz. Hatta kullanıcı benim takip ettiğimi bilmesin diyorsanız da “dinle” özelliğini kullanarak yeni dedikoduları kaçırmazsın.

Özdemir Apaydın, Halil Özgen Dindar, Mehmet Beydoğan ve Zeynel Koçak’ın birlikte kurduğu 2Gossip.com’un yakında mobil platformlarda da yerini alacağı belirtilmekte

[Tweet “#2Gossip: Mekanları Anonim Eleştir #dedikodu #elestiri #itiraf”]

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle