Alldaywifi: Türkiye’deki Turistlere Özel Limitsiz Mobil İnternet

Şüpheniz ki son yıllarda  yurt dışına çıkan her turistin ihtiyacı olan şey: internet… Alldaywifi daTürkiye’ye gelen ziyaretçilerin internet ihtiyaçlarını gidermek amacıyla hayata geçen, mobil wifi kiralayan bir girişim.

Alldaywifi müşterilerine kiraladığı paketin içinde 3g taşınabilir wireless modem, kullanıcı kılavuzu ve şarj aleti yer almakta. Pakette seyahatiniz boyunca şarjsız kalmamanız için taşınabilir harici şarj aleti de yer alıyor. Bu harici şarj aletiyle modeminizi veya telefonunuz şarj edebiliyorsunuz.

Alldaywifi Kit
Alldaywifi’ın kullanımı çok basit. Modemin güç düğmesine bastıktan 3 saniye sonra kullanıma hazır. Herhangi bir aktivasyon ya da kayıt sürecine gerek yok. Ayrıca Alldaywifi’da internet limitsiz ve modeme 10 farklı cihaz bağlanabiliyor.

Alldaywifi‘dan yaralanmak için sisteme kiralamak istediğiniz tarih aralığını giriyorsunuz. Sonraki adımda seçtiğiniz tarih aralığı için toplam fiyatı görerek Alldaywifi setinizi teslim alacağınız ve teslim edeceğiniz mekanı belirtiyorsunuz. Sonrasında kişisel bilgilerinizi giriyor ve genel rezervasyon detaylarının görüntülendiği ekranda bilgileri gözden geçirip onayladıktan sonra ödeme ekranına yönleniyorsunuz. Paypal ile ödemenizi gerçekleştirerek de süreci tamamlamış oluyorsunuz.

Süreç tamamlandığında, belirttiğiniz tarihte, belirttiğiniz yerde Alldaywifi setiniz hazır olarak sizi bekleyecek. Seyahatinizin sonunda da modeminizi rezervasyonda belirttiğiniz noktaya bırakmanız yeterli.

Alldaywifi
Alldaywifi, son dakika yapılan rezervasyonlarda İstanbul içinde 2 saate kadar teslimat yapabiliyor; ancak İstanbul dışındaki şehirler için en az 48 saat öncesinde siparişin verilmesi gerekiyor.

[Tweet “#Alldaywifi: Türkiye’deki ziyaretçilere özel limitsiz mobil internet #wifi #turkey @alldaywifi”]

İstanbul merkezli girişim girişimcileri Erinç ArıkÇağrı Öztürk ve Ahmet Rahmican Çelik.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle