Aradığın Yer: O Hep Aradığın Yer İşte Burada

Emlak  arama sürecinizde sizin kriterlerinizi öğrenip nokta atışıyla size uygun ilanları sunan bir site olsun istemez misiniz? O zaman  tam da aradığınız yer: “Aradığın Yer”.  Aradığın Yer, dilediğiniz kriterlerle size en uygun kiralık veya satılık gayrimenkulleri bulmanıza yardımcı olan bir emlak ilan sitesi.

Aradığın Yer; emlak ilanlarını toplu taşıma durak mesafeleri, yakın çevredeki kentsel alanlar(AVM, park, market vb.), iş yeriniz veya okulunuza olan uzaklığı, ihtiyacınız olan merkezlere yakınlığı gibi sıradan kriterlere ek olarak kişisel kriterlerinizle filtreleyerek sizin için en uygun ilanları listeler.

Aradığın yer - filtre

Aradığın Yer’in çıkardığı merkezlilik haritasına göre en canlı sokakları, hangi sokaklarda günlük işlerinizi kolaylıkla halledebileceğinizi görebilirsiniz. Ayrıca deprem haritası, yoğunluk haritası, yokuş haritası gibi önemli konuların dağılımı gösteren haritalar da yer almakta ve kullanıcılar seçimlerinde bu haritalardan yararlanabilmektedir.

Aradığın Yer - Harita

Aradığın Yer’de karar verme sürecinize de destek olacak bir sistem kurgulanmıştır. Aradığın Yer’de ilanları karşılaştırma listenize ekleyerek ilanlarınızı yan yana görebilirsiniz. Sizin için önem arz eden kriterlerinizi belirterek Aradığın Yer’in sizin için ilanları puanlamasını sağlayabilirsiniz.

İlan vermenin ücretsiz olduğu Aradığın Yer’de Bireysel ve Profesyonel olmak üzere 2 tip üyelik mevcuttur. Bireysel üyelikler son kullanıcı için profesyonel üyelikler ise gayrimenkul danışanları için kurgulanan üyeliklerdir.

[Tweet ” #Aradığınyer: O hep aradığın yer işte burada! #emlak #ilan #gayrimenkul”]

Aradığın Yer emlak danışmanlığı tarafında yakın çevre analizi, karşılaştırmalı fiyat analizi, uzman görüşü, resmi değerlendirme raporu gibi çıktıları içeren ücretli danışmanlık paketleri sunmaktadır. Emlak danışmanlığı paketlerini incelemek için tık tık.

 

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle