Art.Walk: İstanbul’daki çağdaş sanat galerileri cebinde!

Eylül ayında başlangıç yapan bir iOS uygulaması olan Art.Walk kullanıcılarına etraflarında bulunan sanat galerilerinin güncel bilgilerini sunmak amacında olan bir uygulama.

Art.Walk cebinizdeki sanat asistanınız olmak için çıktığı yolda ilerlemek için favori sanatçı ve sergilerinizi ajandanızda biriktirmenize olanak sağlıyor ve uyarı sistemi ile bu sanat galerilerini takip etmenize yardımcı oluyor.

artwark_ekranlar

İngilizce ve Türkçe olarak kullanıcılarına hizmet veren Art.Walk uygulamasını ilk açtığınızda karşınıza güncel sanat galerileri liste şeklinde kısa bilgileriyle geliyor ve dilerseniz ilginizi çeken galerinin üzerine tıklayıp detaylarına ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanında Art.Walk sanat galerilerini keşfetmek için harita ve arama özelliklerini içinde barındırıyor. Eğer daha önceden bir plan yapmadıysanız ve bir sanat galerisine gitmek istiyorsanız harita üzerinden civarınızdaki sanat galerilerini görüp detay bilgilerine ulaşabilir, iletişim kurabilirsiniz. Yada takipçisi olduğunuz galeri, sergi yada sanatçının güncel galeri ve bilgilerine ulaşmanız da Art.Walk ile mümkün.

[Tweet “#Art.Walk : İstanbul’daki çağdaş sanat galerileri cebinde! #sanat #sergi #galeri”]

Şuan sadece İstanbul’da bulunan çağdaş sanat galerilerini barındıran Art.Walk, Oğuz Köroğlu’nun kurucu ortağı olduğu yeni bir girişim ve henüz betada olduğundan dolayı uygulamayı kullanırken yaşanan bazı sıkıntıları göz ardı etmeniz gerekebilir.

 

Eğer şimdi iOS destekli cihazından Art.Walk’u hemen denemek istiyorsanız tık tık
NOT: Android kullanıcılarının Art.Walk’u kullanabilmesi için biraz daha beklemesi gerekecek.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle