Basit Kobi : Sınırlamaların Olmadığı Online Ön Muhasebe Sistemiyle Tanışın

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ön muhasebe süreçlerinin yönetimi gerek maliyet avantajı, gerekse süreç gereksinimleri açısından önemli bir alanı oluşturmaktadır.

Basit Kobi, kobilere donanım ve kurulum maliyetleri olmadan; fatura, kasa, stok, teklif gibi süreçlerin yönetiminin yapıldığı, borç ve tahsilat takibinin yürütüldüğü bulut tabanlı ön muhasebe sistemini SaaS olarak sunan online ön muhasebe sistemi.

Basit Kobi farklı paket modelleri ile kafa karışıklığına yol açmadan, ana paket içinde tüm modüllerine sınırsız erişimle sunan bir sistem vaat ediyor. İnternet tabanlı olan sistemi kullanmak için herhangi bir kurulum gerekmiyor. Webden veya mobilden sisteme giriş yaparak süreci internetin olduğu her yerde kullanabiliyorsunuz.

Basit Kobi sisteminde herhangi bir kullanıcı sınırlandırması yok. Kaç kullanıcı, kaç şube, kaç kişilik bir takım olursa olsun ek bir ücret olmaksızın sistemi kullanabiliyorsunuz. Basit Kobi, kullanıcının yanı sıra sisteme gireceğiniz cari kayıtlar, stok kayıtları, teklif gibi kayıtlar için de bir sınırlama getirmiyor.

Basit Kobi - Bulut Tabanlı Online Ön Muhasebe Sistemi

Basit Kobi - Bulut Tabanlı Online Ön Muhasebe SistemiBasit Kobi sisteminde bir şirkete dair verileri yedekleyebilir, yedeklenen bu verileri okunabilir olarak sistemden geri çağırarak kayıtları diğer şirketinize aktarabilirsiniz.

[Tweet “#BasitKobi: Sınırlamaların olmadığı online ön muhasebe sistemiyle tanışın! #önmuhasebe #SaaS “]

Denizli merkezli olan bu girişim olan Basit Kobi, şu anda beta dönemi için ön kayıtları topluyor. Basit Kobi’ye ön kaydınızı yaptırarak ücretsiz olarak betadan ilk yararlananlardan olmak isterseniz tık tık.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle