Bideneyim: En Anlamlı Desteği Hayalinizdeki Deneyimi Yaşayarak Verin

Günümüzde sosyal sorumluluk projeleri ünlülerin sadece desteğiyle değil, kampanyalara bizzat katılım göstermeleri, öncülük etmesiyle daha da yayılarak etkisini arttırıyor.
Bideneyim de tam da bu noktada hem kampanyalara destek olmak hem de hayallerinizi gerçekleştirmek için yola koyuluyor.
Kim çılgın deneyimler hayal etmez ki? Kimimiz bir ünlüyle bir yemek, kimimiz çok sevdiği sanatçının filminin galasına gitmek, kimimizse favori takımının yıldızlarından bizzat imzalattığı bir forma ister. Hayaller sınırsız… Bideneyim.com ile hayallerinizi somutlaştırmaya, bu süreçte de harika bir sosyal sorumluluk projesinin bir parçası olmaya hazır olun.

Bideneyim‘de öncelikle kampanyanızı seçiyorsunuz. Sonrasında hayallerinizi gerçekleştirmek için sarf ettiğiniz her emek sevdiğiniz ünlülerin önderliğinde yürütülen kampanyalara destek oluyorsunuz.
Hatta dilerseniz bideneyim üzerinden seçtiğiniz kampanyayı sevdiklerinize hediye de edebiliyorsunuz.

 

bideneyim_hayallerindeki_deneyimi_yasa_destek_ol
Bideneyim ile hayallerindeki deneyimi yaşayarak destek ol

 

Bideneyim‘de hayallerinize kavuşmak için yapmanız gereken bipaketlerden satın almak. Alınan her paket size bi’let kazandırıyor ve bu bi’letlerinizle Milli Piyango İdaresinin düzenlediği çekilişe katılıyorsunuz ve kazanan siz olursanız eşsiz deneyiminizi yaşamak için önünüzde hiçbir engel kalmıyor.

Aldığınız her bir kampanya paketi ile bi’letler kazanıyorsunuz Kampanya paketlerinin yanı sıra yapacağınız her 5 TL’Lik destek size kampanya hediyesinin yanında 1 bi’let daha kazandırıyor. Aldığınız paketlerin fiyatı artıkça bi’letleriniz de aynı oranda artıyor. Her 5 tl 1bi’let. Kampanya süresince elde ettiğiniz bi’letlerle kampanya sonunda Milli Piyango İdaresinin onayıyla düzenlenen çekilişte kazanma şansı sizi bekliyor.

Bideneyim‘in kampanyalardan topladığı gelirin %90’u sosyal sorumluluk kampanyasını gerçekleştirmek için ilgili sosyal sorumluluk kurumuna aktarılırken %10’u ise sabit giderler için kullanılıyor.

[Tweet “#Bideneyim : En anlamlı desteği hayalinizdeki deneyimi yaşayarak verin @bideneyim #sosyalsorumluluk #hayalimdekideneyim “]

İstanbul merkezli bir girişim olan Bideneyim Caner Pınarbaşı tarafından hayata geçirilmiş ve çok yakında etkinliklerine başlayacak.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle