Birmeslek.com : Mesleğinize Yön Verirken En Büyük Yardımcınız Olmaya Aday Platform

Genç yaşlardan itibaren birçoğumuzun kendimize en sık sorduğu sorulardan biri “hangi mesleği seçmeliyim?” . Birmeslek.com bu soruya profesyonel olarak cevap vermek amacıyla hayata geçirilmiş, meslekler hakkında detaylı bilgi sağlayan bir girişim.

Birmeslek.com’da hangi meslek ne işi yapar sorusuna yanıt bulmakla birlikte ilgili meslekte tecrübe sahibi profesyonellerle yapılan video röportajlarla da meslek profesyonellerinin tecrübelerinden bizzat yararlanılması sağlanıyor. Meslek profesyonellerinden ilgili mesleği seçmek isteyen kişi ne gibi özelliklere sahip olmalı, kendini ne şekilde geliştirmeli, mesleğin zorlukları neler, ne kadar para kazandırıyor gibi merak edilen birçok temel sorunun yanıtı bulunabiliyor.

 

birmeslek.com - Girişimcilik

 

Birmeslek.com’da mimarlık, mühendislik, tasarım, güzel sanatlar, sağlık, finans, eğitim gibi birçok temel kategori altında meslekler yer alıyor. Mesleklerin yanı sıra profesyoneller bölümünden de sistemde yer alan tüm meslek profesyonellerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca sistemde meslek bazında arama yapabilir; aramanızı alan, arama sonuçlarınızı bölüm ya da uzman kişi bazında filtreleyebilirsiniz.

[Tweet ” Birmeslek.com : Mesleğinize yön verirken en büyük yardımcınız olmaya aday platform #meslek”]

Şu anda üyelik gerekmeksizin her türlü içeriğin erişilebilir olduğu platformda, yakın gelecekte üyelere özel bazı avantajların söz konusu olacağı belirtiliyor. Ücretsiz üyelik ile merak edilen meslekle ilgili detaylara erişmenin yanı sıra, üniversiteler ve bölümlerle ilgili bilgi edinme, şirketlerden bizzat bilgi alma, profesyonellere sorularınızı yönelteme gibi ayrıcalıklara sahip olunacak.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle