Bukoli ile Size Her Yer Teslimat Noktası

İnternetten alışveriş artık sınır tanımıyor. İnternetten satın alınan ürün miktarı her geçen gün katlanarak artıyor. Peki ya ürünü teslim alma? İşte bu kısım biraz sıkıntılı. Ya sen evde yokken gelir, ya hafta sonu teslimat olmaz ya da iş yerinden kargo teslim merkezine geri döner. Bukoli tüm bu sıkıntılarını çözmek için yanında.

Geleneksel gönderi sistemleri kolinizi belirttiğiniz adrese teslim ediyor ancak bu teslimat bazen saatlerce evde beklemenize, hafta sonu aldıklarınıza ulaşamamanıza ya da iş yerinizden kolinizi alırken sorunlar yaşamanıza sebep olabiliyor. Bukoli, internet alışverişlerinizde satın aldığınız ürünlerin teslim edilmesi süresince yaşadığınız baş ağrılarını gidermek için kurgulanmış yeni bir sistem. Artık çevrenizde bulunan herhangi bir dükkan, kolinizin ulaşması için bir teslim noktası olabilir.

Siz güvendiğiniz ve her zaman alışveriş yaptığınız internet sitesinden alıştığınız gibi alışverişinizi yapmaya devam ediyorsunuz, sadece alışverişi tamamlarken teslimat için Bukoli seçeneğini işaretliyorsunuz. Bukoli paketinizi dilerseniz kayıt olduğunuz ve belirttiğiniz teslimat noktalarından birine veya o an haritada seçtiğiniz size en yakın olan teslim noktasına kolinizi hazırlayıp, teslim ediyor. Tabii siz teslimatınızın durumunu Bukoli üzerinden dilediğiniz zaman takip edebiliyorsunuz. Sonra her gün alışveriş yaptığınız ya da evinize dönerken selamlaştığınız esnafınızdan size ait olan koliyi cep telefonunuza veya epostanıza gelen kod ile teslim alabiliyorsunuz.

bukoli_teslimat
Eğer bir işletme sahibiyseniz, siz de Bukoli teslimat noktalarından bir tanesi olabilirsiniz. Bu sayede paket başına gelir elde edebilir, yatırım yapmadan ve zaman harcamadan yeni müşteriler kazanabilir ve bulunduğunuz mahallede bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Bunun için Bukoli’de bulunan “BuKoli Noktası Olmak İstiyorum” formunu doldurmanız yeterli.
[Tweet “#Bukoli ile geleneksel paket teslim alma yöntemlerinizi unutun. @BukoliTr #koli, #kargo #teslimat #alısveris”]

Borusan Lojistik’in kurum içi girişimcilik ürünü olan Bukoli, şuan İstanbul’da 7 ilçe için hizmet veriyor ve 4 adet büyük e-ticaret firması üzerinden teslimatlarını yapıyor.
Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle