Bul.is : Hepsi Bir Arada İş Arama Motoru!

Yeni bir iş bulmak ve hayalinizdeki gibi bir yerde çalışmak çoğu profesyonele pek nasip olan bir durum değil. Bunun için eğitim, kariyer geçmişi, iletişim becerilerine ek olarak şans da büyük bir faktör. Tabi bunların en başında hayalinizdeki iş ilanını bulup bir başvuru yapmak geliyor.

Bul.is hayalinizdeki işi bulmanıza yardım etmek amacıyla hayata geçirilmiş bir iş arama motoru. Kriterlerinize uygun iş ilanını Bul.is üzerinde belirleyerek arama yapıp güncel ve açık tüm iş olanaklarını tek bir platform üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. Bul.is tüm ilanları anlık durumlarıyla karşınıza getiriyor.
bul-is-arama-sonuclari
Bul.is, herhangi bir başka arama motorunun yaptığı gibi tüm bilgiyi kendi veritabanında barındırmıyor ve istediğiniz bilgiyi başka arama motoruları kadar iyi arayabilir. Bu sayede ilanların güncel bilgileri karşınıza geliyor ve sizde birden fazla platformlarda vakit kaybı yaşamadan ilgili ilanın sayfasına ulaşabiliyorsunuz.
[Tweet “#Bul.is : Hepsi Bir Arada İş Arama Motoru #iş #ilan”]
Bul.is ile aramanızı bir anahtar kelime ile yapabileceğiniz gibi kategoriler arasından da hangi alanda iş ilanlarını görüntülemek istediğinizi seçebiliyorsunuz. Bunun yanında bölgenize veya ilinize göre iş ilanlarını da listeleyebiliyorsunuz. Böylelikle aramanızı daha da daraltabilirsiniz.
Şuan tek seferde Indeed, Careerjet, SimplyHired, MonsterBoard gibi İş bulma platformlarını destekleyen Bul.is, Efekan Köksal ve Fatih Kani tarafından hayata geçirilmiş İstanbul merkezli bir girişim.
Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

  • Avatar
    Hami
    11 Mayıs, 2015 -de 13:12

    Şuan inanılmaz bir proje görüyorum , o kadar iş arama kariyer siteleri var bizi inanılmaz filtrelemelerle uğraştırıyorlar . bul.iş sihirli bir deynek gibi her yaşta insanın çok kısa sürede zorlanmadan kullanabiliceği bir site. Başarılarınızın devamını diliyorum ve de bizlere yaptığınız bu kolaylık için teşekkür ediyorum .

Yorum ekle