CampusWings İle Bütün Kampüs Elinin Altında!

Üniversitede yeni bir öğrenciyseniz kampüste neler oluyor bitiyor, nerelere gidilir, kampüste yaşam nasıl öğrenmeniz biraz zaman alabilir. Ya da kampüsteki etkinliklerden, olaylardan bir haber kalmış da olabilirsin.

CampusWings, tüm öğrencileri tek bir kampüste toplamak istiyor. Öğrencilerin dersler, etkinlikler, mekanlar, duyurular hakkında bilgi aldığı ve paylaşabildiği bir sosyal uygulama olarak kendini konumlandırıyor. CampusWings sayesinde dağınık fakültelerden oluşan bir üniversite öğrencisi olsan bile artık büyük bir sosyal kampüsün parçası olabilirsin.

campuswings_ekranlar

CampusWings sadece üniversite öğrencilerinin buluşma noktası. Kayıt olmak için üniversitede kullandığın email hesabın ile giriş yapman gerekiyor. Bu sayede üniversite dışından birinin CampusWings’i kullanmasının önüne geçiliyor. CampusWings üniversitede yaşanan üniversitede kalır ilkesiyle de yaptığın paylaşımların hiçbir yere sızdırılmayacağının sözünü veriyor. Kampüsündeki veya diğer kampüslerdeki katılabileceğin etkinlikleri, arkadaşlarının takıldığı mekanları, seni ilgilendiren duyuruları, içeride gerçekleşen organizasyonları ve çok daha fazlasına CampusWings üzerinden ulaşabiliyorsun. CampusWings ile kampüslere gitmeden bütün kampüsleri dolaşman da mümkün.

[Tweet “#CampusWings ile bütün kampüs elinin altında! #sosyal #üniversite #kampüs @CampusWings”]

CampusWings ile  insanlarla tanışabilir, kampüsündeki veya diğer kampüslerdeki katılabileceğin etkinlikleri, arkadaşlarının takıldığı mekanları, seni ilgilendiren duyuruları, içeride gerçekleşen organizasyonları ve çok daha fazlasını bulabilirsin.

Anıl Altun tarafından hayata geçirilen CampusWings, Teb Girişim Evi tarafından desteklenmekte. Şimdilik 4 adet üniversiteyi birbirine bağlayan CampusWings, yakında birçok üniversitenin de CampusWings‘e katılması için çalışmalarına devam ediyor.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle