FitWell: Sağlıklı ve Fit Bir Vücut için Koçunuz Artık Cebinizde

FitWell, hedeflediğiniz vücuda sahip olmanız için size özel beslenme ve egzersiz programı sunan bir sağlık ve fitness uygulaması.

Kişiselleştirme konusunda bir hayli iddialı olan FitWell, kişiye özel beslenme ve egzersiz programını akıllı telefonlara taşıyor.

FitWell kullanıcıların vücut değerleri, alışkanlıkları ve tercihleri doğrultusunda bir analiz yapıyor. Kullanıcının analizi doğrultusunda fiziksel yapısına uygun hedefler belirleniyor. Fit Test ile kullanıcının güç seviyesi test edilerek uygun egzersiz programı çıkartılıyor.

Hedef belirlenmesinin akabinde FitWell fiziksel gelişimi her gün takip ederek hedefin ilerleyişini takip ediyor.

FitWell egzersizleri için herhangi bir ekipmana veya spor salonuna ihtiyaç duyulmaması uygulamanın en büyük artılarından. Kullanıcılar dilerse kendi aletlerine göre egzersizlerini kişiselleştirebiliyor. Egzersizler gidişata göre süreç içerisinde zorlaştırılıp kolaylaştırabiliyor.

Sistemde HD kalitedeki egzersiz videoları yer alıyor. Uygulamadaki Apple AirPlay desteği ile videoları Apple Tv aracılığıyla büyük ekranda izlemek de mümkün.

FitWell
FitWell’de vücut analizine ve hedeflere göre özel beslenme programı da oluşturuluyor.

fitWell_ios

FitWell’de kullanıcı hedefi doğrultusunda tüm aşamalar detaylıca raporlanıyor ve özellikle motivasyon ve devamlılık için sistem gerekli noktalarda uyarılar, hatırlatmalar ve ipuçlarıyla kullanıcıyı yönlendiriyor.

[Tweet ” #FitWell : #Sağlıklı ve #Fit Bir #Vücut için Koçunuz Artık Cebinizde #sağlık #fitness #spor @FitWellTurkiye”]

Ücretsiz olarak indirilen ve kullanılabilen uygulamada kişiye özel programlar için Premium üyelik sistemi söz konusu. Premium üyelik  aylık 9.99 TL, yıllık abonelik taahhüdü ile aylık 4.99 TL, yıllık peşin olarak da 55 TL olarak sunulmakta.

FitWell‘in şu anda sadece iOS uygulaması mevcut, Andorid uygulamasının da Kasım ayında sunulması planlanıyor.  iOS uygulamasını indirmek için tık tık.

Websitesini ziyaret et

Kaynak:Webrazzi

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle