ClubTable ile Eğlenmenin Ayrıcalıklı Yoluna Adım Atın

Sıkı bir parti hazırlayacaksınız ya da arkadaşlarınızla gece eğlencesi planlıyorsunuz ve İstanbul’un en seçkin gece kulüplerinden birinde loca rezervasyonu yapmak istiyorsunuz, istiyorsunuz da nasıl yapacaksınız? Şimdi o mekanı araştır, telefonunu bul, ara, rezervasyon yap. Kapıda ismini yazmayı unutsunlar, güvenliklere derdini anlat daha gece başlamadan bir sürü stres. En iyisi evde takılalım diyenleri duyar gibiyiz.

ClubTable, İstanbul’da gece hayatını değiştirmek için iddialı bir şekilde yola çıkıyor. ClubTable mobil uygulaması sayesinde en kaliteli gece kulüplerini elinizin altına getiriyor! Loca ve Standları istediğiniz her an her yerden satın alıp gece kulüplerine kapıda sıra beklemeden girerek ayrıcalıklı bir eğlencenin tadını çıkartabileceksiniz.

clubtable_istanbul_gece_mekanlari
Gece hayatına yeni bir rezervasyon modeli getiren uygulama gece kulübü müşterilerinin tüm rezervasyon sorunlarını ortadan kaldırmak istiyor. ClubTable’da bir rezervasyon yapmak için öncelikle sistemde bir kullanıcı oluşturmanız gerekiyor. Sonrasında mekanlar bölümünden gitmek istediğiniz gece kulübünü seçiyorsunuz. Bu işlemden sonra loca ve stand seçeneklerinden eğlence türünüzü belirleyebiliyorsunuz. ClubTable’da güvenli ödeme seçenekleriyle ister ödemeniz tamamını kendiniz yapabiliyorsunuz isterseniz de ödeme tutarını arkadaşlarınızla aranızda bölüştürebiliyorsunuz. Böylelikle kim ne kadar ödeyecek derdini de artık unutabilirsiniz.
[Tweet “ClubTable ile eğlemenin ayrıcalıklı yoluna adım atın! @ClubTable #eğlence #gece #rezervasyon”]
Her satın alımınızdan puanlar da kazanmanıza olanak sağlayan ClubTable şuan sadece İOS tabanlı cihazlardan kullanılabiliniyor ve çok yakında Android destekli cihazlar içinde bir versiyon yayınlayacak.
ClubTable’da Berk Erarslan CEO Batuhan Tosun CTO ve Coşkun Öcal Pazarlama Müdürü görevlerini üstlenmiş üç girişimci.
Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle