Cubic.fm ile Dijital Müzik Servislerinizi Tek Noktada Toplayın

Müzik dinleme alışkanlığımızın tamamen dijitalleştiği bu son dönemde Cubic.fm; Spotify, Deezer gibi online müzik servislerini tek noktada kullanmanızı sağlayan bir platform.

Cubic.fm ile farklı kaynaklardan müzikler ekleyebilir, farklı kullanıcıların arşivlerine erişebilir ve böylelikle arşivinizi oldukça genişletebilirsiniz. Cubic.fm’de süreç şu şekilde işliyor. Öncelikle sisteme Facebook veya Twitter hesabınzıla bağlanıyorsunuz. Sonrasında karşınıza Deezer, Spotify, Rdio, SoundCloud ve Youtube hesaplarınızla bağlantı kurmanızı isteyen bir ekran çıkıyor ve buradan dilediğiniz servisi Cubic.fm hesabınıza bağlayabiliyorsunuz.

cubic-connect

Cubic.fm’de bağlantılı olan servislere bağlı olan uygulamalardaki çalma listeleriniz otomatik olarak hesabınıza geliyor. Dilerseniz manuel olarak da diğer servislerdeki çalma listelerinizi sisteme aktarabiliyorsunuz. Ayrıca Cubic.fm üzerinden de yeni çalma listesi oluşturarak müzikleri Cubic.fm hesabınıza tanımlayabiliyorsunuz.

Cubic.fm’de diğer müzik servislerinden de alışkın olduğumuz şekilde Explore ve Search bölümleri yer almakta.

cubic-fm

Explore(Keşfet) bölümünde etiketlere göre bir keşif yapısı söz konusu. Arama bölümünde de etiket, çalma listesi ya da kişi bazında arama yapabiliyorsunuz.

[Tweet “Cubic.fm ile dijital müzik servislerinizi tek noktada toplayın #cubicfm #müzik”]

İstanbul merkezli bir girişim olan Cubic.fm’in kurucuları arasında Onur Yavuz, Özgür Akçalı, Erdem Gelal ve Barış Can Aktepe yer alıyor.

Cubic.fm şu anda 180’den fazla ülkede 200 binden fazla kullanıcıya hizmet sunuyor. Startup İstanbul finalistleri arasında yer alan Cubic.fm, Etohum 2015 girişimleri arasında da gösterildi.

 

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle