Dalindankoptu.com ile Taze Gıdalar Dalından Direkt Mutfağınızda

Son yıllarda özellikle şehir yaşamı insanların doğaya olan özlemini bir hayli körükledi. Bu da hem yaşam hem de gıda tarafında birçok yeni pazarın popüler olmasını sağladı. Organik ve dalından gıdanın online satışı da bunlardan bir tanesi.

Dalindankoptu.com aracıları ortadan kaldırarak e-ticaret sitesi üzerinden size direkt çiftçisinden taze meyve-sebze ürünlerini sunuyor. Sipariş verildiğinde ürünler dalından koparılıyor ve paketlenerek dağıtıma çıkıyor.

Dalindankoptu.com ’da sebze ve meyvenin dışında bir de köy lezzetleri kategorisi yer alıyor. Burada da el yapımı yöresel lezzetler satışa sunuluyor.

Dalindankoptu.com - Yöresel

İçeriğinde yemek tarifleri bölümünü de barındıran Dalindankoptu.com‘un bu bölümünde şu anda çeşitli bloglardaki yöresel yemek tariflerine link verilmekte.

[Tweet ” Dalindankoptu.com ile taze gıdalar dalından direkt mutfağınıza giriyor #tazegida @dalindankoptu”]

Dalindankoptu.com‘dan sipariş vermek için siteye üye olmanız yeterli. Ödemenizi online, havale/EFT ya da kapıda yapabilirsiniz. Dalindankoptu.com‘da siparişleriniz 600 kilometreye 1 iş gününde teslim ediliyor.

Antalya merkezli  bir girişim olan Dalindankoptu.com ‘u, Türkiye’nin ilk online manavlarından  sebzeevi.com’un kurucusu Osman Erdoğan ve Sefa Saraç hayata geçirdi. Sebzeevi.com da yoluna artık Dalindankoptu.com üzerinden devam ediyor. 

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle