Davetpostası ile Davetiyede Çevreci ve Teknolojik Dönem

Bir davet düzenlemek istiyorsanız ve daha önce tecrübeniz yoksa şimdiden söyleyelim ortaya güzel bir iş çıksın istiyorsanız, ciddi mesai harcamanız gerekiyor. Daveti asıl davet yapan katılımcıların organizasyonu ise işin en zor taraflarından. Davetpostası da burada şize yardımcı olmak amacında.

Yeni nesil davetiye sistemi davetpostası.com, kullanıcılarına davetiye oluşturma, gönderme ve LCV takibi gibi konularda yardımcı olmayı hedefliyor. Davetiyelerinizi konuklarınıza ulaştırmak için harcayacağınız zamanı size kazandırıp davetinizin diğer alanlarına yoğunlaşmanızı sağlıyor.

[Tweet ” Davetpostası ile davetiyede çevreci ve teknolojik dönem #davetiye #lcv #davet @davetpostasi”]

Davetpostası.com üzerinden hem bireysel hem de kurumsal davetleriniz için davetiye gönderebiliyorsunuz. Bunun için öncelikle sisteme üye olmanız gerekiyor. Üyelik aşaması kurumsal ve bireysel olmak üzere ikiye ayrılmış. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra artık davetiniz için davetiyenizi hazırlayabilirsiniz. Davetpostası.com üzerinde DP (Davet Para) olarak adlandırılan bir fiyatlandırma sistemi mevcut, ve ilk kayıt işleminizde size 150 davet puanı davetpostası.com tarafından hediye ediliyor.

Davet Postası

Davetiyeler; parti, evlilik, bebek/çocuk ve kurumsal olmak üzere 5 ana kategoriye bölünmüş. Bu alandan davetinize uygun olan şablonu seçip kendinize göre ufak değişiklikler yapabiliyorsunuz. Tabi yaptığınız tüm değişiklikler birer davet puanı olarak hesabınıza ekleniyor. Mesela gösterim başına 2 davet puanı karşılığında davetiye zarfınızın üzerindeki pulu değiştirebilir kendi logo veya resminizi yerleştirebilirsiniz.

Davet Postası

Tasarım kısmını tamamladıktan sonra artık davetiyenizde bulunacak yazıları düzenleme işlemine geçiyorsunuz. Font, yazı büyüklüğü, renk ve hizalama ayarlarını değiştirebiliyorsunuz. Yine bu kısımda davetinizin detay tanımını da yapabiliyorsunuz. Tüm bu düzenlemeler sonunda gönderim kısmına geçiyorsunuz.

Davet Postası

Davetiyenizi tek tek davetlilerinizi girmek istemiyorsanız, davetli listenizi bir excel üzerinden veya Google kişileriniz üzerinden aktarabilirsiniz. Davetlilerinizi ve kişi sayılarınızı belirledikten sonra, ödeme ve gönderim kısmına geçip davetiyenizi paylaşabilir ve katılımcılarınızın LCV takiplerini de kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Davet Postası

 

Düzenli olarak fidan dikmesi ve de basılı davetiyelerden bizleri kurtararak kağıt tasarrufu sağlaması ile çevreci bir yönü de olan  davetpostası.com, Mine Dedekoca tarafından hayata geçirilmiş.

Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle