Degistir.co: Alışverişin En Eski Hali!

Tarihin ilk zamanlarında alışveriş nasıl yapılıyordu? İnsanlar ihtiyaçlarını değiş-tokuş yaparak karşılıyorlardı. Şimdi Degistir.co sizi alışverişin en eski modeline davet ediyor.

Aynı oyunları oynamaktan sıkıldıysan, Ben bunu niye almıştım diye kendine soruyorsan, Eski eşyalarına yeni hayatlar kazandırmak için Degistir.co’yu kullanabilirsin. Degistir.co, yalın bir yöntemle kullanıcılarına farklı bir pazaryeri deneyimi yaşatmak istiyor. Elinizde daha önce aldığınız ve artık kullanmadığınız ürünleri sistem üzerinden değiştirmeye başlayarak eski eşyalara yeni hayatlar kazandırabiliyorsunuz.

degistir_adimlar

Üç kolay yöntemde bu işlemi yapmak için öncelikle sisteme kayıt yaptırıyorsunuz. Sonrasında Degistir.co üzerinde listelenen ilanlara göz atmaya başlayabilirsiniz, ilgilendiğiniz ilanlara teklif vererek, ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

[Tweet “Degistir.co: Alışverişin En Eski Hali @degistirco #Alısveris #DegisTokus #pazaryeri”]
Şuan sadece kullanıcı kayıt sürecinde olan Degistir.co’da yapılacak tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilebilecek. Siz de ilk değiştirenlerden olmak için sistem üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Web sitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle