Özel Ders Vermek ya da Almak için Şimdi DerseGO!

DerseGO.com, özel ders verenlerle ders almak isteyenleri aynı çatı altında buluşturarak, bu süreci en kolay şekliyle kullanıcılarına sunuyor.


DerseGo’da geniş bir kategori yelpazesi mevcut. Yabancı dil, okul dersleri, güzel sanatlar, spor, el sanatları, kişisel gelişim, bilgisayar gibi birçok farklı  alanlarda, ders almak isteyenlerle vermek isteyenler DerseGO  çatısı altında toplanıyor. Tüm ders kategorileri için tık tık. 

3 Adımda DerseGO'da Özel Ders

Sistemde dersi almak isteyen kullanıcı öncelikle almak istediği dersi şehir bazlı arıyor. Çıkan sonuçlarda ders veren profillerini inceleyerek dersi kimden almak istediğini seçiyor.

Akabinde rezervasyon talebini dersi verene iletiyor. Bu süreçte dersi verene soruları varsa iletebiliyor.

Rezervasyon tarihi onaylandığında, DerseGO üzerinden ödeme yapılarak süreç ilerliyor. Karşılıklı buluşma gerçekleşip ders sunulduğunda da özel dersi veren kişiye sistemden ödeme aktarılıyor. Böylelikle süreç DerseGO güvencesinde ilerliyor.

[Tweet ” Özel ders vermek ya da almak için şimdi #DerseGO! @DerseGO #ozelders”]

DerseGO’da ders veren ve ders alan için üyelik ücretsiz. DerseGO onaylanan ders ücreti üzerinden, dersi verenden %10 komisyon alıyor.

Websitesini ziyaret et

Kaynak:Webrazzi

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle