Dizilerdeki Ürünler Artık “Ekranda”da…

Siz dizinizi izlerken beğendiğiniz ürünleri direkt bir uygulama üzerinden o anda satın almak istemez miydiniz? Ekranda uygulaması ile bu mümkün.  Ekranda ile televizyon yıldızlarının kıyafet ve aksesuarlarını kolaylıkla bulabilir ve uygulama üzerinden satın alabilirsiniz.

[Tweet “Dizilerdeki ürünler artık “Ekranda”da…#ekranda #mobil #tv”]

Ekranda uygulaması ile dizi yıldızlarının giydiği kıyafetler ve kullandıkları aksesuarların markalarını dizinin yayını esnasında öğrenebilecek, online satışı olan ürünleri de direkt uygulama üzerinden o anda satın alabileceksiniz.

Ekranda
Ekranda’yı farklılaştıran özelliklerin başında ise, dizi TV’de yayındayken mobil cihazına gelen anlık uyarı ile o anki ekran görüntüsü üzerinden ürünlerin marka bilgilerinin size sunulması.

Ekranda uygulaması ile popüler televizyon dizilerine göre ürünlere göz atabilir, beğendiğiniz karakterlerin kombinlerini inceleyerek ürünleri satın alma fırsatını elde edebilirsiniz.

Ekranda

Ekranda üzerinde satışı olan ürünler için sistem şu anda Lidyana.com ile entegre durumda. İlerleyen dönemde farklı sitelerle de entegre olarak daha çok ürünü uygulama üzerinden satışa sunması bekleniyor. Uygulama üzerinden satışı olmayan ürünleri ise favorinize ekleyebilir; Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram ya da email ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ekranda-sepet

Ekranda uygulamasını kullanmak için tek yapmanız gereken uygulamayı akıllı telefonunuza indirmek ve keşfe başlamak. Uygulama üzerinden beğendiğiniz ve satışı olan ürünleri sepetinize ekleyerek satın alma adımlarınızı takip ederek ürüne sahip olabilirsiniz.

Doğan TV Holding tarafından hayata geçirilen Ekranda, şu anda sadece Kanal D’deki diziler için hizmet sunmakta.

iOS uygulaması için tık tık.
Andorid uygulaması için tık tık

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

 • Avatar
  dilek
  8 Ağustos, 2015 -de 16:08

  mrb ,

  Geçmiş bölümler için de geçerli mi ?

 • Avatar
  yagmur
  7 Eylül, 2015 -de 10:09

  Çok güzel bence ama açımıyo

Yorum ekle