Easy Guitar : Gitar Çalmayı Basit ve Eğlenceli Kılan Akıllı Gitar

gu
Easy guitar ile gitar öğrenme süreçleri tamamen değişiyor. Yazılım ve donanımın birleşmesiyle artık gitar çalmayı öğrenmek çok daha kolay! Easy Guitar ile geleneksel gitar öğrenme süreçlerine nazaran çok daha hızlı, kolay ve eğlenceli bir süreç sizi bekliyor.

Easy Guitar akıllı gitar sistemiyle kullanıcının gitar öğrenme sürecini yardımcı oluyor. Easy Guitar’da tuşelerin üzerinde LEDler, gitarın arka tarafında da bir USB bağlantısı mevcut. Easy Guitar’ınızla gitar çalmayı öğrenmek için tek yapmanız gereken Easy Guitar’ınızı bilgisayara bağlamak ve www.easyguitarplay.com internet sitesine girmek.

[Tweet ” #EasyGuitar: #Gitar Çalmayı Öğrenmek Hiç bu Kadar Kolay ve Zevkli Olmamıştı #akıllıgitar #enstrüman #müzik”]

Easy Guitar, gitar derslerinde de kolaylıkla kullanılabiliyor. Çoklu usb bağlantısı ve Easy Guitar’ın çoklu kontrol paneli ile gitar hocaları öğrencilerine Easy Guitar üzerinden kolaylıkla ders verebiliyor. Dersler böylelikle tek noktadan kontrol ile çok daha verimli ve zevkli geçiyor.

Easy Guitar’da şarkı sayfalarında yer alan Youtube videolarında gitaristin el hareketlerini izleyerek pratiğinizi pekiştirme fırsatınız da oluyor.

Ankara merkezli olan girişim Bilkent CyberPark‘ta hayata geçti. Startup İstanbul finalinde seçilen girişimler arasında yer alan Easy Guitar, Intel Challenge Türkiye’de de finale kalan son 10 girişim arasında yer aldı. TÜBİTAK tarafından desteklenerek hayata geçirilen Easy Guitar,  ODTÜ’nün düzenlediği “Yeni Fikirler Yeni İşler” yarışmasında “DenizBank Özel Ödülü”ne de sahip olmuştu.


Websitesini ziyaret et

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

Yorum ekle