Event Hat: Etkinlik Bazlı Mobil Sosyal Ağ

Event Hat, etkinlik bulma ve de etkinlik paylaşımını kolaylaştırmak için hayata geçirilmiş etkinlik bazlı bir mobil sosyal ağ uygulaması.

Event Hat etkinlik bulmak ve etkinlik paylaşmanın kolay ve eğlenceli yolunu sunuyor. Event Hat ile arkadaşlarınızı, mekanları, grupları ya da sanatçıları takip ederek ilgi alanınız doğrultusundaki favori etkinliklerinizi kaçırmaya son!

Event Hat’e Facebook ya daTwitter hesabınızla üye oluyorsunuz ve sistemi kullanmaya başlıyorsunuz. Facebook ve Twitter hesabındaki arkadaşlarınızdan Event Hat kullanan arkadaşlarınızı bularak onları Event Hat üzerinden takibe alabilirsiniz.

[Tweet ” #EventHat: Etkinlik bazlı mobil sosyal ağ #etkinlik @eventhatapp”]

Event Hat’in keşfet bölümü ile yeni etkinlik ya da kullanıcıları da keşfedebilir, ilgi alanınıza giren hesapları hemen takibe alabilirsiniz. Event Hat üzerinden lokasyon bazlı olarak da çevrenizdeki etkinlikleri keşfedip, hashtag’lere göre arama yapmak mümkün. Event Hat’in keşif bölümünde etkinlikleri harita üzerinde de keşfedebiliyorsunuz.

Event Hat

Event Hat’te etkinlik oluşturmak çok kolay, bir fotoğrafa bakar… Öncelikle fotoğraf çekiyor ya da galerinizden ilgili fotoğrafı seçiyorsunuz. Event Hat’in Instagram’dakine benzer fotoğraf filtreleri ile fotoğrafınızı düzenleyebilirsiniz. Akabinde metin rengini, fontunu ve yerleşimini seçerek resmin üzerine, istediğiniz metni ekliyorsunuz. Böylelikle etkinliğe dair posteriniz hazır!

Sonrasında etkinliğinizin özel mi yoksa herkese açık mı olduğunu; etkinlik adını, lokasyonunu, başlangıç-bitiş tarihini ve etkinlik açıklamasını, etkinliğe dair ilgili hashtag’leri giriyorsunuz. Etkinliği özel olarak seçtiyseniz sistem üzerinden Facebook ve Twitter hesabınızdaki Event Hat kullanan arkadaşlarınızdan minimum bir kullanıcıyı davet ederek ilerlemeniz gerekiyor.

Event Hat

Oluşturulan bir etkinliğe dilediğiniz zaman arkadaşlarınızı davet edebilir, etkinliği beğenebilir, favorilerinize ekleyebilir ya da etkinliğe dair yorum yazabilirsiniz. Ayrıca Event Hat’i akıllı telefonunuzun takvimi ile senkronize ederek, Event Hat’te katılacağınız etkinliklerin direkt takviminize işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Event Hat

İstanbul merkezli girişimin girişimcileri Cem Erman, Emir Göcek ve Murat Talu.

Şu anda sadece İOS uygulaması mevcut olan Event Hat’i şimdi iOS cihazınıza indirerek kullanıma başlamak için tık tık.

Websitesini ziyaret et

 

Bu Yazıyı Beğendin mi?

Ventureszone'da bulunan yazıları ve makalelerin kitleye daha iyi ulaşabilmesi adına bize bu yazı için geri bildirim verebilir misin?    

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum ekle